ג'יפ מפואר ע"ח הציבור! פרשת בן עוזרי מזעזעת את פעילי בעלי החיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

 

בתאריך 14.08.2021 התפרסמה כתבה בן עוזרי ( Ben Ozeri ) עבריין מס הכנסה? לאן הולך הכסף של התרומות? ( לכתבה לחץ כאן ), עקב הכתבה פנו אלינו עשרות פעילים ופעילות.

נציין שלבן עוזרי יש עשרות תומכים "עיוורים" אשר לא מנסים להגדיל את הראש ולהבין את הבעיה. הרי ידוע שבן מקבל עשרות אלפי שקלים בתור התרומות ולא טורח לדווח למדינה, כלומר הוא עובר על החוק, יותר נכון להגדיר עובר על החוק בצורה גסה!

עשרות אקטיביסטים כתבו והגיבו: חובה לעצור את הפעילות של אדון עוזרי כי היא בלתי חוקית ורק פוגעת בבעלי החיים, אך היו גם תומכים שהגיבו לטובתו.

ישנם דילמה ענקית, כלומר מצד אחד בן עוזרי טיפה עוזר לבעלי החיים, מצד השני עובר על החוק!

כאשר אדם מקבל עשרות אלפי שקלים ולא משלם מיסים הוא פוגע במדינה וגם בבעלי החיים, באיזה מן אופן נעשית הפגיעה: כאשר לא משלמים מיסים אין תקציב להאוכלוסיות החלשות וגם לצורך העניין אין תקציב לעמותות אשר באמת מצילות כלבים וחתולים באופן יום יומי.

בן עוזרי המציא קומבינציה מושלם! מדוע לפתוח עמותה או עסק ולדווח על ההכנסות? הרי גם ככה יש המון "פראיירים עיוורים" שיתרמו עבורו כספים ללא בדיקה, עד כדי כך ש "פעיל למען חסרי-הישע" רכש ג'יפ ע"ח הציבור, כמובן ללא דיווח למדינה!

בית חרושת של עוזרי פועלת בצורה כזאת:

1. פוסט מרגש ברשת פייסבוק, אינסטרגם וטיקטוק ( פוסט על הכלב שנדרס או עבר התעללות) – גם ככה אף אחד לא בודק האם הסיפור אמיתי!

2. בתוך פסט חשוב לציין את פרטי החשבון.

 

3. בנוסף בן עוזרי פותח giveback.

די עצוב שגם ב giveback בן עוזרי משקר לציבור ולא מקיים את הבטחות, כך נעשית עוד עבירה על החוק, לצורך הדיוק הטעיית הציבור, וכישלון תמורה.

איך עובד giveback ?

פותחים פרויקט 'תמיכה', נניח "מצילים את כלבי חברון" כדי לגייס את הכספים אתם בתור מפרסמים מבטיחים להעניק שירות כלשהו.

ב 2018 נחשפתי לפוסט של בן עוזרי והשתתפתי בפרויקט "מצילים את כלבי חברון", ציטוט של בן עוזרי:

" עיזרו לי להציל את כלבי וחתולי חברון.

כמות הבקשות לחילוצים שאני מקבל מחיילים ואזרחים הכריחה אותי לחשב מסלול מחדש. המקרים בהם אני מטפל מחייבים טיפולים רפואיים, פנסיונים, לעיתים אף אילוף וכמובן – אוכל ודלק. אני זקוק לעזרה במימון הפעילות – אנא עזרו לי להמשיך כי *אין* להם אף אחד אחר במקומות הקשים הללו.מי אניקוראים לי בן עוזרי, אני חייל המשרת בחברון ובזמני הפנוי אני מחלץ כלבים וחתולים הנמצאים במצבים מסכני חיים מיהודה ושומרון בפרט ושאר חלקי הארץ ככלל."

אדון עוזרי הבטיח לתומכים להעניק שירותים הבאים:

רוב התומכים בחרו אוכל ( מזון ) לבעלי החיים ושילמו 100 ש"ח.

בזכותינו בן עוזרי גייס כספים עבור הפרויקט והגיעה לגוס של 169 %, אך עשרות פעילים ותומכים לא קיבלו את המזון אשר היה מיועד לכלבים ולחתולים! בן עוזרי לא טרח לכתוב פוסט התנצלות ו/או לבצע החזרים כספיים, כך לצורך העניין שילמתי ולא קיבלתי תמורה.

למעשה כישלון התמורה זה כאשר משלמים כסף ולא מקבלים מוצר ו/או תמורה!

כך פנתה אלינו בעלת העמותה, היא טוענת שתמכה בפרויקט של עוזרי "מצילים את כלבי חברון".
בעל העמותה שילמה 600 ש"ח תמורת מזון יבש עבור החתולים, אך עד היום אינה קיבלה את מוצרים. אז ב 2018 עקב אי אספקת המזון עמותה נכנסה לחובות.

ציטוט של בעלת העמותה: "בן עוזרי פוגע בבעלי חיים ולא כל כך אכפת לו ש 120 חתולים לא קיבלו את המזון החודשי ואני נאלצתי לבקש תרומות כדי לשרוד!"

(בעלת העמותה ביקשה לא לפרסם את שמה ).

_______________________________________________________________________________________________________________

לפני כמה ימים בן עוזרי ביקש מהציבור לתרום כספים על מנת שיוכל לקנות רכב פרטי!

 

בן עוזרי שוב גייס כ 100 ש"ח וקנה לעצמו ג'יפ דאצ'יה דאסטר!

יופי של רכב "חילוץ"

הג'יפ נקנה על חשבון הציבור, זאת אומרת שהרכב הזה שייך לכל אזרח או לפחות לכל התורם-ת? שאלה: כל התרמים יכולים להשתמש ברכב?

יש תחושה שעוד מעט הציבור יקנה לו וילה על שפת הים, והכל על מסמך שהוא טיפה עוזר לכלבים!

אין שום ספק שבן עוזרי איש שיווק טוב, השתחרר לפי כ 3 שנים ועדיין מעלה תמונות שהוא על המדים, אין שום ספק שהוא יודע לבכות באופן מקצועי והפוסטים שלו נוגעים ללב, אין ספק שהוא מתגורר עם כ 20 כלבים ( מרצונו הטוב ) זה אמור שאנו חייבים לקנות לו רכב? לפעמים טוב להתעורר בזמן ולגרום לחייל משוחרר ללכת ולעבוד בעבודה מסודרת!

בן עוזרי לא משלם מיסים למדינה, ולכן הוגשה תלונה למס הכנסה.

אנו במעקב!

תמונות מתוך הפייסבוק של בן עוזרי, giveback , דאצ'יה דאסטר.

תגובה של בן עוזרי:

"הכל בסדר מה איתך? עדיין אין עמותה בדרך לפתיחה כדי שכל ההתנהלות תיהיה יותר מיקצועית ונכונה,  אני מציל כלבים באופן פרטי לא גוף כמו עמותה או עסק כל שהוא שיש לו קבלות או דיווח למדינה"( תגובה התקבלה בתאריך 14.08.2021 ).

מאמרים נוספים