דים אמור: מדינת ישראל היא מדינה עצמאית?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

 

מדינת ישראל היא מדינה עצמאית?
האם מדינה עצמאית הייתה מפחדת למכור תחבושות או קסדות לאוקראינה? ( לא מוכרים תחבושות וקסדות לאוקראינה – כי פוטין מאיים לתקוף אותנו מסוריה! לצורך העניין, זאת פגיעה בכלכלה ישראלית ובחופש שלנו ).
למה אנו צריכים עצמאות ללא חופש הבחירה?
ב 1947 הוקמה מדינת ישראל כדי להגן על יהודים ברחבי העולם ( למדתי בבית הספר שזה היסוד של מדינת ישראל )!
נכון להיום באוקראינה יש 360.000 יהודים ו מעל 3,000 ישראלים אשר נמצאים תחת אש ( יש פצועים והרוגים, גם כן בבאבי יער שוב נשפך דם של יהודים)! איפה מדינת ישראל? מדוע לא מצילים את היהודים? מדוע ישראל ממשיכים לשתף פעולה עם רוסיה הפאשיסטית אשר הורגת אזרחי אוקראינה?

ההיסטוריה חוזרת – ב 1939 היטלר כבש רק את פולין ורצח קצת יהודים וקצת פולנים – גם אז העולם שתק!!! ב1945 היטלר הרג כ 100,000,000 בני אדם ( כ 7,000,000 יהודים ).

פוטין כמו היטלר!
אנו לא שמנו לב, אך חיילי פוטין נמצאים גם בקולומביה, סוריה, מלדובה וכו'.( פוטין רוצח סדרתי, והוא לא יסתפק רק באוקראינה !..)
עליתי לישראל בגיל 17, על כן חייתי עם אוקראינים די הרבה זמן, לא יכול להגיד שהם אנטישמיים גדולים וענקיים ( חשוב לדעת: בשואה 1933-1945 אוקראינים תחת סכנת חייהם מצילים יהודים ), בנוסף 73% הצביעו לנשיא יהודי!
אתם באמת חושבים שהם אנטישמים?
כב' הרב רבי נחמן, גם היה באוקראינה והוא היה מקבל תמיכה מאוקראיניים ( לא תיעד בשום מקום שאוקראינים היו אנטישמיים גדולים ).כמובן אותנו ( יהודים ) לא אוהבים בחו"ל, אבל את עולים יהודים מאוקראינה גם לא הכי אוהבים בישראל ( רק לפני שנתיים רב הראשי הכריז שעולים מאוקראינה גויים אשר קנו את התעודות ).

בישראל חוויתי גזענות ענקית, פה אני "רוסי מסריח" ( לפחות עכשיו יודעים שאני לא רוסי )), דרך אגב בישראל חוויתי גזענות הכי גדולה שחוויתי אי פעם בחיים!בישראל לא אוהבים אותך רק בגלל המבטא, וקשה להילחם עם הסטיגמות ש "אמא שלך זונה" או כל העולים הם אלכוהוליסטים ונרקומנים, יש לומר תודה לעומר אדם שרק חיזק את הסטיגמות עם השיר "קאקדילה", בזכותו כל ילד בן 10 יודע שעולים מאוקראינה או רוסיה לא יודעים עברית ושיכורים!


אני יותר לא אחגוג את יום העצמאות – כי אין לנו עצמאות!

בברכה,
במאי דים אמור!

מאמרים נוספים