הסתגלות הזיקית! תחקיר מיוחד: כל האמת על סמיון גרפמן (סמים, עבירות, ניצול נשים, פוליטיקה). לקוראים 18+ בלבד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

• הסתגלות הזיקית!

סמיון גרפמן Semion Grafmanעובד בתוכנית "הצינור", ערוץ 13 ("צינור לילה" לשעבר), ובין היתר: בלוגר, עיתונאי, איש תקשורת, תחקירן, מרצה ומורה, פרובוקטור, אדם שמאוהב בסמים ואלכוהול, פרסומאי, עבריין שהורשע בארה"ב, טכנאי שיניים, סטרייט שולט (שכנראה לא אוהב הומויים), פוליטיקאי, מנצל נשים (מינית), שונא דת וחרדים, פרשן בינלאומי (רוסיה ואוקראינה), תומך בפרופגנדה הרוסית (מאוהב בדמוקרטיה של פוטין), שוטר, בכיין מקצועי (יבכה בתוכנית "הצינור" לפי הצורך), משפיל נשים, חסר תרבות, מאונן דיסקרטי, איש עסקים, אדון הרייטינג, מאיים על בני אדם, ללא בושה עובר על החוקים (סמיון גרפמן שנים רבות לא שילם שכר עבודה (משכורת) לעובדיו (עבירה על חוק "הגנת השכר")) ועוד המון, המון דברים!

תחקיר מיוחד || 14.04.2023 || דים אמור


• עבריין אשר הורשע בארה"ב

• מה הוא באמת עשה ברוסיה?

סמיון גרפמן עלה לישראל בשנת 1990. הוא לבין למד בבית הספר התיכון גמנסיה סוקולוב לאור שבתל אביב, במגמת טכנאות שיניים. לאחר מכן המשיך ללימודי טכנאי שיניים מוסמך במכללת אורט יד שפירא.

ב1994 התגייס לצה"ל כנהג משאית ( בסיס תובלה).

לאחר שחרורו מצה"ל, עבד תקופה קצרה כסוכן מכירות בחברת "שקם אלקטריק", אך בשנת 1998 עזב את ישראל לטובת ניו יורק, שם החל לעבוד עם אביו במפעל לייצור בגדי ילדים. לאחר מכן, בעקבות סכסוך עם אביו, הקים מפעל מתחרה לייצור בגדים. המפעל הצליח מאוד ואז הוא השקיע את כספו בתחום הבריאות והציוד הרפואי.

בשנת 2001 אף הקים מרפאה פרטית בניו יורק. לאחר שנה, סגר את מפעל הבגדים, ונשאר בעסקי הבריאות בלבד.

החל מחודש מרץ 2002 FBI (*) התחיל למבצע אחריו מעקב, וכתוצא מכך גרפמן נתפס ונעצר על מספר עבירות קשות.

(*) Federal Bureau of Investigation לשכת החקירות הפדרלית.

בשנת 2009 הורשע במעורבות ברשת הלבנת הון ובהונאת ביטוח ומס, ונגזר עליו עונש מאסר של שלוש שנים בכלא פדרלי, מתוכן ריצה שנה אחת בפועל. לאחר שהשתחרר שב לישראל, אך בסוף שנת 2010 עזב שוב את ישראל לטובת מוסקבה (קרא עוד).

המקור שלנו (נקרא לו "אליהו") אשר שנים רבות היה מקורב לסמיון גרפמן מסר למעקב': "סמיון חתם הסכם עם FBI, הוא הלשין על חבריו, למעשה מסר לחוקרים את שיטות המרמה והונאה (ויותר מידע ויותר עובדות), ולכן שותפיו נכנסו לאיזה 10 שנים לבית סוהר והוא השתחרר לאחר שנה. הוא קיבל חותמת שחורה, כלומר הוא לא יכול לחזור לאמריקה – זה בעצם היה ההסכם.".

אליהו מוסר שסמיון חזר לישראל אבל לאחר מכן עבר לגור במוסקבה (רוסיה) שם פתח חברה וניהל עסקים (גם ברוסיה אינו שילם מיסים ועשה מספר עבירות).

במוסקבה, גרפמן עשה מאמצים רבים כדי להתקרב לפוליטיקה הרוסית, יותר נכון להגדיר: להכיר את הפוליטיקאים (חברי פרלמנט) כדי שבעתיד יממנו לו את המפלגה הפרו-רוסית בישראל, סמיון כבר דאז רצה להקים מפלגה בישראל.

המטרה של המפלגה הייתה אמורה להיות: לאפשר לממשלה ולדימיר פוטין שליטה על הכנסת הישראלי, להיות סוג של "לובי של ממשלת רוסיה" בישראל. אליהו הוסיף שלגרפמן אין מוסר וערכים, הכסף זה המוסר! סמיון מכור לסמים קשים (קוקאין, הרואין) גם כן לקזינו, ולכן הוא כל הזמן מחפש איך לעשות את הכסף הגדול.

אחד האוליגרכים הרוסיים (חלקית) מימן לגרפמן את הבחירות בישראל, בנוסף סמיון הצליח להתקרב למפלגת "LDPR" של ולדימיר ז'ירינובסקי (ז"ל) (*) אשר משמשת כמפלגת בת של "רוסיה המאוחדת" (**) של ולדימיר פוטין, מסר אליהור.

(*) LDPR קרא עוד.

(**) רוסיה המאוחדת – קרא עוד.

ובכן לפחות כך ניתן להסביר את אהבה הגדולה והענקית של סמיון לממשלת רוסיה, גרפמן דיי תוקף את ישראל בפרסומיו, שופט ומפעיל ביקורת קשה על מדינתנו, הוא מוסר בגאוותו שרק ברוסיה עובדי המדינה עובדים בצורה מושלמת, מוסר לישראלים שבמוסקבה הוא יכול להסתובב עם דגל ישראל חופשי, אך בישראלי זה מאוד מסוכן והוא מפחד, כי לפי דעתו משטרת ישראל עוצרת בני אדם אך ורק על פתיחת הדגל של ארצנו, רומז לציבור שברוסיה יש דמוקרטיה נכונה, ציטוט: "הזוי שברוסיה אני יכול להסתובב עם דגל ישראל בחופשיות אבל בפאקינג מדינה שלי אני צריך לפחד שיעצרו אותי".

ברוב הפוסטים גרפמן מרסס פרובוקציה בזויה והטעיה, למשל לא נמצאו פסקי הדין או עצירות בני אדם במדינת ישראל על זה שהם אך ורק פתחו דגל ישראל.

קרדיט: צילום ותיעוד מתוך הפסייבוק Semion Grafman סמיון גרפמן

בסרטון הבא אשר פרסם אדון גרפמן נמסר כך: עובדי המדינה (ברוסיה) עובדים 24/7 ללא הפסקה וללא חופשות, ע"י ממשלת רוסיה נפתחו מרכזים מיוחדים לתושביה, כמו כן מוסר סמיון שניתן להגיע למרכזים ללא תורים.

מסיים את הפרופגנדה במילים, ציטוט: "איפה יש דבר כזה בישראל? עובדי המדינה ברוסיה בני זונות הם לא נותנים לאנשים להיות בתורים של 7 שעות כמו בישראל. אני עכשיו קראתי איך עובד ממשלתי אמור להתנהל, אז ככה: אסור לו ללכת עם קפה, חובה לדבר בנימוס וכו', אסור לו ללכת, הוא חייב רק לרוץ ולעשות את העבודה שלו. הם פה עובדים 7 ימים בשבוע משעה 08:00 – 20:00 (אומר את זה פעמיים), לא כמו בארץ הם עובדים מ 09:00 – 12:00 ועוד עושים לך טובה!" סרטון צולם בעיר מוסקבה שברוסיה, פורסם בתאריך 18.07.2018.

יש לומר ולציין: וידאו מסוג זה לא היה ניתן לצלם ולפרסם ללא אישור של ממשלת רוסיה! כנראה, מטרתו הייתה להכפיש את השם של מדינת ישראל, להראות לישראלים שרוסיה היא המדינה המושלמת, בנוסף לתת הזדמנות לכלי התקשורת (ברוסיה) ללכלך על מדינת ישראל, כמו כן נראה שכביכול ישראלים מתלהבים מהרמה הגבוהה של רוסיה, המסר הוא: לחיות ברוסיה הרבה יותר טוב מאשר לחיות בישראל (למעשה בדיוק כך פועלת פרופגנדה ברוסיה), ולכן מהסיבה הזאת הסרטון צולם בשפה העברית!

סרטונים מסוג זה מאוד פוגעים למשל בעליה, אלפי יהודי רוסיה משתכנעים שבמוסקבה להחיות טוב יותר. לצורך העניין סמיון שקר לציבור ומסר שקרים רבים!

ממשלת רוסיה לא עשתה ולא עושה שום דבר למען אזרחיה! פרסומיו השפילו את מדינת ישראל!

לא ידוע כמה גרפמן קיבל מטעם ממשלת רוסיה תמורת לזלזל בארצנו, בשביל לשקר, ולהקטין את עובדי מדינת, להשפיל את מדינתנו בפני רבים! עצוב שהכל נעשה למען לספק צרכי פרופגנדה הרוסית! כמה עולה להיות בוגד? סביר להניח שהכסף סינוור את גרפמן!

בתאריך 20.07.20218 ערוץ RBC (*) פרסם כתבה: "הבלוגר הישראלי סמיון גרפמן מעריץ את רוסיה ומתלונן על ישראל.

"בישראל עובדי המדינה עושים לנו טובה כשהם מקבלים אותנו, אבל בפדרציה הרוסית עובדים שבעה ימים בשבוע!"

ברוסיה הכל למען בני אדם! ובכן, מתי ישראל תהיה כמו רוסיה? הוא הוסיף.".

(*) ערוץ RBK הוא ערוץ טלוויזיה המשדר תוכניות חדשותיות בנושאי פוליטיקה וכלכלה.בתחילת נובמבר 2012 הערוץ קיבל מעמד כערוץ פדרלי המשדר לכל שטחי הפדרציה הרוסית, למעשה הידוע כערוץ הידני של קרמלין.

סמיון גרפמן הראה לנו תמונה שגויה (אולי הוא לא התרחק מהמוסקבה?)! כי רק כ-48%  (מתוך 100%) אזרחי רוסיה מקבלי גז לבתיהם, ב-2023 כ-10% חיים ללא חשמל, כ-38% ללא האינטרנט בבתים, כ-41% ללא מים בבתים וללא שירותים ומקלחות, כ-25% ללא שירותים רפואיים וללא נגישות לשירותים רפואיים, כ-98% בעלי נכות סובלים, כי המדינה לא מיועד לאנשים עם מוגבלויות, כ-74% מקבלים שכר המינימום כ-198$ בחודש, פנסיה ברוסיה כ-100$ בחודש. יחד עם זאת מדובר במדינה אשר המובילה בנפט, גז, פחם, זהב ויהלומים – הכסף נגנב ע"י הפרלמנטריים.

לגופו של העניין, גרפמן לא יטוס לרוסיה על חשבונו רק כדי להחמיא לממשלת רוסיה!?!

חובה לציין: גרפמן מפרסם לא מעט סרטונים דומים, אשר משפילים את מדינת ישראל, בפוסטים הוא טוען שממשלת רוסיה מושלמת, רק האמת הפוכה ולא נעמה:
רוסיה תקפה את אוקראינה וכבר נהרגו מעל 200,000 בני אדם, ב-2014 היא כבשה את קרים ודרום אוקראינה.

 נכון לחודש פברואר 2022 ברוסיה נסגרו כל כלי התקשורת העצמאים, ממשלת רוסיה גם כן סגרה יוטיוב, טוויטר, אינסטגרם, פייסבוק וכו'.

אלפי עיתונאים קיבלו פסקי דין ונכנסו לכלא (15 שנות מאסר). לאחרונה רוסיה עצרה עיתונאי אמריקאי (The Wall Street Journal) Evan Gershkovich, ממשלת רוסיה מתכננת לפסוק נגדו 20 שנות מאסר, עיתונאי חשף את האמת על צבא הרוסי, על פי טענות הפרקליטות עיתונאי הכפיש כבוד של הצבא הרוסי וריגל לטובת האמריקאים, קרא עוד.

אלפי עיתונאים ברחו מרוסיה, ונגדם כבר פסקו 15 שנות מאסר (הכפשה הצבא הרוסי).

מר אלכסיי מוסקלב, אב לילדה בת 13, קיבל 15 שנות מאסר כי בתו ציירה ציור וכתבה עליו "לא למלחמה", אלכסיי מוסקלב נכנס לכלא בגלל חינוך לקוי של בתו ו"הכפשת כבוד" הצבא הרוסי (לפי פסק הדין הרוסי ברוסיה).
מורה בבית הספר ביקשה מהתלמידים לצייר ציור, מאשה מוסקלב (בתו של אלכסיי מוסקלב) ציירה ציור עם דגל אוקראינה וכתבה עליו "לא למלחמה", מורה הגישה תלונה במשטרה, נכון להיום מאשה מוסקלב בבית יתומים, אבא נכנס לכלא ל-15 שנים, הרשויות עושות מאמצים רבים כד לשנות את הדעות של מאשה.
לדוגמא, סרגיי ממונטוב חבר פרלמנט (נבחר הציבור) דרס ילד בגיל 4.5 וברח ממקום התאונה, וזאת בלי להזמין אמבולנס ועזרה לילד, ילד נמצא בטיפול נמרץ עם שברים רבים (נפצעו ראש, צלעות, רגליים ועוד). חבר פרלמנט קיבל עונש: עבודות שירות (ל-10 חודשים, שעה וחצי ביום).
                                      קרדיט: תמונות: yarnovosti.com

 סרגיי ממונטוב קיבל מס' חודשים עבודות שירות שעה וחצי ביום. 


• סמיון גרפמן פעל למען FSB וממשלת רוסיה?

• בחורות ועבירות על החוק

בחודש מרץ 2019 גרפמן הכריז שרוצה להיות ראש הממשלה. בתקופת הבחירות גרפמן "צפצף" על על כמה וכמה החוקים, לדוגמא נוהג ברכב ללא רישיון נהיגה. על כך, כפי שנודע ביום שישי, 5 באפריל 2019, נקנס על ידי שוטר תנועה, כך נמסר ב – ידיעות אחרונות.

קרדיט: תמונה מתוך מפלגת בט״ח – ביטחון חברתי.

סמיון גרפמן הקים מפלגת "בט״ח – ביטחון חברתי", אחת המטרות הייתה להילחם בדת ודתיים, כך מסר סמיון גרפמן: "כשאני אהיה בממשלה לא יהיה חרדי אחד במדינה הזאת".

תיעוד אמירותיו: בתאריך ה-07.04.2019 דאז שני המועמדים לכנסת דברו מחוץ לאולפן של אופירה וברקוביץ' (ערוץ 12).

גרפמן צעק: "אני לא מאמין בהלכה. הלכה לכלבים עם כל החרדים". אורן חזן הגיב לו: "בגלל אנשים כמוך הייתה שואה".

מדוע צריך "לזרוק את דתיים מישראל"? רק בגלל האמונה והדת שלהם! סמיון גרפמן כלל לא מכיר את החוקים של מדינת ישראל, לא מכבד את יסודות הדמוקרטיה, שאחד מהן – חופש הבחירת, למשל דת ואמונה.

דאז נשמעו אמירות גזעניות קשות, סטריאוטיפיות, הסטה ואפליה, גרפמן פגע באופן קשה בכבוד האדם.

הסרטון צולם במצלמה נסתרת ולכן סמיון גרפמן אפשר לעצמו לומר כל דבר שהיה בליבו, בזכות הסרטון ניתן להבין מי הוא באמת!

• קרדיט: מתוך העמוד "בט״ח – ביטחון חברתי" בפייסבוק

• מה היא הסיבה האמיתי להיכנס לפוליטיקה הישראלית? הרי ידוע שסמיון גרפמן מריונטה! אבל מי שיחק ומושך בחוטים?

"ב-2019 הקרמלין ראה בנתניהו אדם מושחת ובכן קל להתמודד איתו. ישראל תחת נתניהו הופכת יותר ויותר דומה לרוסיה.

הפרובוקטור סמיון גרפמן, שישב שנה בכלא האמריקאי, דאז הפך למועמד נוסף לכנסת, הוא נזרק לפוליטיקה מהמרחב הווירטואלי.

כאן נשאלת השאלה האם גרפמן היה נתמך ע"י מטה ה-FSB (*) בלוביאנקה (**), המסדרונתיה ספגו הרבה דמים.

כפי שלמדתי וידוע לי משיחות עם סוכנים פוליטיים רוסים בישראל ובמדינות אחרות, המודיעין הרוסי מקדם דמויות כמו סמיון גרפמן, כדי לערער את יסודות השיח הציבורי הישראלי, להפוך את הבורות לנורמה ולהראות​​ לאנשים שהכל אפשרי. במונח המקצועי זה נקרא "חלון אוברטון", אתם לוקחים משהו מעבר לנורמה והופך אותו למקובל וחוקי.

למעשה, כך פעלו הנאצים בתקופה בין השנים 1924 ל-1933, כשעוד יכלו להיחשב ככוח פוליטי לגיטימי. הרוסים מנסים לשלוט בזירה הפוליטית הישראלית, כפי שעשו באוקראינה ובמולדובה.

ישראל היא מרכיב מרכזי בהשפעת ארה"ב במזרח התיכון, וזו הסיבה שהמדינה שלנו מאוד מעניינת את רוסיה.

רוסיה מנסה להוציא אותנו מהציוויליזציה המערבית ולמשוך אותנו להשפעה שלה, היא יוצרת 'פוטיניזם' ", כך מסר מר אריאל מרום, ומצאנו לנכון לפרסם את דעותיו.

(*) FSB זה (Federal Security Service of the Russian Federation) שירות הביטחון הפדרלי, הוא ארגון ביון וביטחון רוסי המהווה נדבך חשוב בקהילת המודיעין הרוסית. השירות כפוף לנשיא רוסיה ונועד להגן על המדינה מפני ריגול, חתרנות פנימית וטרור המסכנים את ביטחונה של הפדרציה הרוסית. KGB לשעבר.

(**) לוביאנקה רחוב במוסקבה שמו נמצא המטה הראשי של FSB.

מר אריאל מרום ציין ומסר שחקר את העניין ובנוסף ניהל שיחות רבות עם סוכנים פוליטיים רוסים בישראל ובמדינות אחרות ולפי דעתו FSB היו מעורבים בבחירות ותמכו בסמיון גרפמן. ממשלת רוסיה ניסתה להיכנס לפוליטיקה ישראלית כדי לבנות בירושלים לובי פרו-רוסי.

האם גרפמן פעל לטובת ממשלת רוסיה? הוא דאג לצרכים ואינטרסים של ה- FSB או ארגונים / בני אדם מטעמם? שאלות קשות!

בבחירות סמיון גרפמן גייס צוות שלם של העובדים, בני אדם עבדו למענו מהבוקר ועד הלילה, אך סמיון גרפמן שכח לשלם להם שכר עבודה (משכורת), למעשה לא שילם שקל אחד! שוב ושוב גרפמן לא מכבד את החוק (*)!

• קרדיט: צילום מתוך האתר kan-ashkelon, בתמונה הזאת נמצא בחור בשם 'אלכס' אשר לא קיבל שכר (אלכס זה שם בדוי, כי הוא מאוד מפחד מסמיון).

(*) עבירה על החוק הגנת השכר, תשי"ח-1958 – קרא כאן.

(סעיף 28 א'. לא יפגע מעסיק בשכרו של עובד, בקידומו בעבודה או בתנאי עבודתו, ולא יפטרו מהעבודה)

אלכס ניהל את המטה של סמיון גרפמן, עשה עבורו יחסי ציבור, היה מארגן חוגי בית ומפגשים עם הציבור, ניהל מדיה ופרסום, קידום ממומן ועוד.

נבהיר: באופן כללי אנשים מאוד מפחדים מאדון סמיון גרפמן! שמענו מעשרות אנשים שסמיון מאיים על בני אדם לפרסם עליהם כתבה שלישית בתכנית "הצינור" (ערוץ 13).

בתקופת הבחירות סמיון גרפמן עובד "הצינור", קיבל את התמיכה של התכנית, תיעוד:

 

קרדיט: צילום "הצינור", ערוץ 13 (תיעוד ודיווח תקשורתי)

אנו חושפים ראיון בלעדי עם אלכס אשר עבד במפלגה "בט״ח – ביטחון חברתי" ולא קיבל משכורת!

דים אמור: מה איתך? נסית לדבר איתו על הבחירות?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): כן, הוא עדיין חייב לי כספים.

דים אמור: מה הוא עדיין לא שילמם לך על החירות?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): לא, עדיין לא.

דים אמור: כתבת לו משהו?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): בטח, הוא הבטיח לי כל פעם, כל פעם.

דים אמור: ומתי בפעם האחרונה?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): לפני חצי שנה, משהו כזה.

דים אמור: הבנתי. על איזה סכום מדובר? כמה הוא חייב לך?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): כפי שהוא הבטיח זה היה 20,000 ש"ח.

דים אמור: וכמה אתה חושב שאתה צריך לקבל? כמה אתה חושב שמגיע לך?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): תשמע…היה מאוד קשה. נקרענו אז. לפחות 15,000 ש"ח.

דים אמור: מה הוא אומר לך? למה הוא לא רוצה לשלם?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): הוא רואה שהוא יכול לא לשלם ולכן הוא לא משלם.

דים אמור: אתה יודע היום אם אתה מתקשר אליו ומקליט את השיחה או כותב מייל, בית משפט מקבל את זה.

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): יש לי הכל בווצאפ, את כל הבטחות שלו.

דים אמור: מה הוא לא מפחד שתפנה לבית המשפט?

אלכס (עובד בכיר של סמיון גרפמן): את האמת אני על הקצה, אני רוצה לפתוח נגדו תלונה ולפעול, אולי בתביעות קטנות.

בתאריך ה-20.02.2023 (לאחר שיחתנו) אלכס שוב פנה לסמיון גרפמן ועוד פעם ביקש ממנו לשלם לו את המשכורת על תקופת הבחירות:

"מה שלומך,

מקווה שהכל בסדר, אתה לא משאיר לי ברירה ללכת לתביעות קטנות בנושא תשלום עבור שירותים שקבלת בזמן בחירות לכנסת 21 שהובטחו. נתת לי ביטחונות שכולם יקבלו שכר ויש תקציב ולא יהיה איש אחד שלא יקבל.

על סמך זה גייסתי לך צוות שטח ואדמין איכותי, מערך דוברות שפרי עבודתי היה פלייר 7 שקל ופעילות שטח צבעונית ושבירת מחסום דוברות כולל ניהול יום בחירות לתפארת.

כולם קיבלו שכר רק אותי הרשאת לעצמך להשאיר ללא שכר.למרות שבפגישה במטה יחד עם אולג לוינסקי על התקציב ואישור כ״א אדם נאמר על ידך במפורשות על גודל השכר המגיע לי על פעילות ולאור עשייתי החיובית!

 (וזה למרות שלקחת את עניינים לידך ולא נתת ליישם סטרטגיה שהיית מזכה אותך בקולות רבים לאור מצבך המצוין).אם שמך הטוב ומי לתל חשובה לך, מאחל שתמצא אפשרות לסגור נושא זה."

סמיון גרפמן לא טרח להגיב לאלכס.

הבחירות היו בשנת -2019 ובשנת -2023 גרפמן עוד לא שילם את המשכורות לעובדים.

עוד סיפור של עובד אשר לא קיבל משכורת על עבודתו, דניס צ'רקוב, בתקופת הבחירות עבד במפלגת "בט״ח – ביטחון חברת" בתור מנהל מיתוג וצלם (סטילס, וידאו, עריכת וידאו גרפיקה ועוד), גם כן לא קיבל את המשכורת. גרפמן הבטיח לצ'רקוב שכר עבודה, אך אינו קיים את הבטחותיו.

צילום מתוך האתר kan-ashkelon (תיעוד: דניס צ'רקוב, עובד בבחירות)

בבחירות סמיון גרפמן קיבל אך ורק 4,618 קולות, כ- 0.11% מסך כל הקולות בבחירות שנערכו באפריל.

בראיון ל YNET סמיון גרפמן מסר:

"הבחירות הנוספות הגיעו מהר מדי ואני פשוט לא מוכן לעשות מערכת בחירות מההתחלה", אמר. "אני צריך בערך שנתיים כדי להכין את השטח ואת הפעילים, לבנות תשתית כמו שצריך. בבחירות הבאות, בעזרת השם, אם הן לא יהיו עוד פעם בעוד חצי שנה, נתמודד".

גרפמן הוסיף: "הריצה הראשונה הייתה בשבילי כמו ללכת לאוניברסיטה. זה שלא קיבלנו יותר קולות זו טעות אישית שלי כי לא הכנתי את השטח מספיק טוב. אני חשבתי שיהיה הרבה יותר קל ממה שהיה בפועל ואני למדתי" – קרא עוד.

אינו ציין שלא שילם לעובדים, מעניין כאשר פעם הבא יחליט לרוץ לבחירות שוב לא ישלם לעובדים?

באחד התוכניות של "הצינור" גרפמן הצהיר בפני הציבור שהוא עבריין גאה !!! לפחות, טוב לדעת שיש לו מודעות על כך!

קרדיט: צילום "הצינור", ערוץ 13 (תיעוד ודיווח תקשורתי)


אי תשלום שכר מינימום במועד קבוע, תוך פרק זמן שאינו עולה על חודש ימים, מהווה עבירה פלילית של אי תשלום שכר מינימום והלנת שכר.

במדינת ישראל קבוע שכר המינימום בחקיקה ומחייב את המעסיקים, ללא יוצא מן הכלל, לשלם לעובדים שכר בגובה מינימאלי וללא כל תנאי.

משרד התמ"ת מפעיל יחידת אכיפה, שלמפקחיה סמכויות נרחבות לצורך אכיפת חוקי העבודה ובכלל זאת חוק שכר מינימום. מעסיקים שאינם משלמים לעובדיהם לפי החוק, עלולים למצוא את עצמם מול כתב אישום פלילי, כמו במקרה הנדון.

אי תשלום שכר מינימום לעובד מהווה הפרה של חוקי העבודה וכן עבירה פלילית על דיני העבודה. לבית הדין לעבודה נתונה הסמכות לדון בכתבי אישום אלה, כמו גם הסמכות לפסוק כנגד החברות ומנהליהן, בהתאם לחוק האמור .

הע"ז 2543-09 מ.י. משרד התמ"ת המחלקה המשפטית-עו"ז נ' טילי אראם בע"מ ואח' – קרא עוד.


בתקופה שסמיון גרפמן חייב כספים לאנשים הוא ללא בושה פרסם: "אשלם 10,000 שקל לכל מי שיכול ‏להביא לי תיעוד או התכתבות מינית של חברי הכנסת", מעשה של האוליגרך, לא פחות ולא יותר.

אולי לפני הכל צריך לשלם חובות לבני אדם ורק אז לחפש סוטים בכנסת?

קרדיט: מתוך העמוד "דיווחים בזמן אמת – push" בפייסבוק


    •   TWII – The Way It Is

בינואר 2022 כוכב הרשת סמיון גרפמן אשר מוכר תחת הכינוי "שבע שקל" החליט לפתוח עסק חדש "TWII – The Way It Is", במילים הפשוטות גרפמן התחיל למכור קורסים לעוקביו, לצורך העניין ללמד בני אדם איך להפוך למפורסמים או כוכבי רשת!

סרטון מתוך הקמפיין הפרסומי:

קרדיט: מתוך העמוד סמיון גרפמן בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

בעסק "TWII" היה לו שותף בשם דניאל דודזון, גרפמן ודודזון גייסו לעסק אנשים מפורסמים וידועים, בין היתר אייל ברקוביץ', רויטל ויטלזון, יובל המבולבל, גיא הוכמן, די ג" סקאזי, ירדן חדד, זיו שילון, אופק ראשון.

• "שבע שקל" הציע קורסים המאים:

1. "לגדול כוכב כדורגל מצליח", בהנחיית אייל ברקוביץ'.

2. "לבנות מותג ברשת", קורס זה גרפמן החליט ללמד בעצמו.

3. "איך להצליח בקריירה למרות שאתם הורים", בהנחיית רביטל ויטלזון.

4.  "לגדל ילדים שמחים", בהנחיית יובל המבולבל.

5. "יצירת מוזיקה אלקטרונית", בהנחיית אשר סוויסה (סקאזי).

6.  "להיכנס לעולם הריקוד", בהנחיית ירדן חדד.

7. "להפוך לחסין משברים", בהנחיית זיו שילון.

8.  "לנצח חרם ובריונות", בהנחיית אופק ראשון.

גרפמן דיי בטוח שקורסים יהפכו אתם לכוכבי הרשת ולמפורסמים. הפרויקט נתמך ע"י החברה "ישראל בידור".

קרדיט: מתוך העמוד ישראל בידור בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

 

 

קרדיט: מתוך העמוד סמיון גרפמן בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

את אתר האינטרנט עבור ה- "TWII" בנה קיפוד, כלומר אדם בשם בדוי ויק קיפוד Vic Kipod.

בפייסבוק קיפוד כתב בהתלהבות רבה:

!?שאלתם לא פעם"
‎״לאן נעלמו הוולגים?״
‎״מה זהו פרשת מהתחום?״
‎אז עכשיו סוף סוף אני יכול להכריז על השקה של הפרוייקט “TWII”
‎!!פרוייקט שהקדשתי לו שנה שלמה של קריאטיב, ימי צילום, עריכות, ישיבות והכי חשוב שיתוף פעולה עם אנשים הכי מגניבים ויצירתים בארץ
."תעקבו

קרדיט: מתוך העמוד ויק קיפוד בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

גם כן דניאל דודזון פרסם פוסט:

"אויייי כמה חיכיתי לרגע הזה 

גבירותי ורבותי אני גאה להכריז

באופן רשמי

הפתיחה של TWIIפרויקט שאני עובד עליו עם סמיון גרפמן קרוב לשנתיים אתר קורסים חדש עם טובי האמנים בישראל

לראשונה הם חושפים את הסודות הגדולים ביותר שלהם שהובילו אותך להצלחה

נפלה בחלקי הזכות לביים וליצור את הקורסים הבאים:

אייל ברקוביץ' – לגדול כוכב כדורגל מצליח

סמיון גרפמן – לבנות מותג ברשת

רביטל ויטלזון- איך להצליח בקריירה למרות שאתם הורים

יובל המבולבל – לגדל ילדים שמחים

גיא הוכמן – יצירת תוכן ויראלידי

ג" סקאזי – יצירת מוזיקה אלקטרונית

ירדן חדד – להיכנס לעולם הריקוד

זיו שילון – להפוך לחסין משברים

אופק ראשון – לנצח חרם ובריונות

קורסים נוספים בדרך!

אתר עכשיו פתוח לכולם עם השקה מדהימה!" 

קרדיט: מתוך העמוד דניאל דודזון בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

משתמשי האינטרנט התחילו לדון ולעלות דעות בנוגע לקורסים של סמיון גרפמן, כך דניאל עמרם כתב פוסט בנושא:

"אולי צריך לעשות גילוי נאות על למה אני לא מחבב את הבן אדם הזה שנקרא סמיון גרפמן כי יש פה חדשים שלא היו מתקופת האינסטגרם שחשפנו אותו.

בגדול הבן אדם הזה במשך שנתיים חירטט על כל נושא רלוונטי אפשרי ואמר את הדעה הכי ״פופולארית״ לא משנה כמה דבילית וסותרת ממשהו שהוא אמר יום לפני, העיקר להיות ״ויראלי״ וזה ברמה מביכה! כאילו אני זוכר שהוא הגן על עומר אדם על השיר הדוחה ״קאקדילה״ ואז אחרי שבוע הוציא שיר בטיקטוק שתוקף איתו, ועוד ים דברים מטומטמים פשוט.

אבל אז אחרי שנתיים התברר מה היה כל המטרה, הוא עבד על מיזם סקאמי עם מפורסמים בשיתוף ישראל בידור כמובן שימכרו קורס על הטמטום שהם מפורסמים עליו, פשוט לעשות כסף על העוקבים שלהם על ידי שהם מוכרים להם את החלומות של להיות ״מי שהם״.

לדוגמא סמיון – ״איך להיות ויראלי״ כשבמציאות סמיון עבד על להיות ויראלי במשך שנתיים כשאמר כל דבר מטומטם אפשרי והעלה לרשת.

או לדוגמא אופק מסיירת החרם של הצינור, הם פשוט היו מנצלים ילדים שעוברים חרם שיקנו קורס ב 1,800 שקל שכאילו יעזרו להם ויתנו להם כלים, כשבמציאות: חרטה", את דעותיו עמרם פרסם בערוץ הטלגרם "דניאל עמרם בלי צנזורה" @danielamram (דעה בלבד).

מרצים משתפים ומכינים את המועמדים, כלומר מה מחכה להם במוסד הלימודי של מר גרפמן! שימו לב, האנשים האלה יהפכו אתכם לכוכבים ומפורסמים!

קרדיט: מתוך העמוד TWII בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)


• סמיון גרפמן והלהט"ב

סמיון גרפמן הוא אדם הלייקים, אפשר לומר מכור לרשתות חברתיות, למען הלייקים הוא מוכן לעשות הכל, גם כן לאהוב הומויים.

"לאהוב הומואים" זה מודרני ואופנתי!

יחד עם זאת, די מרושע לאהוב הומוסקסואלים אך ורק בגלל הלייקים בפייסבוק, בנוסף להצטלם עם דגל הקהילה הלהט"בית בזמן שאולי אתה בעצם לא כל כך אוהב את הלהט"בים?

סמיון גרפמן הוא דו פרצופי וצבוע?

"שבע שקל" עובד "הצינור", זה די לא ראוי לא אוהב הומואים!? הערכים של "הצינור" הם אהבה, אמת, צדק, כבוד וכדומה.

וכך למען הלייקים, סמיון רץ במצעדי הגאווה ומתוודה על אהבתו הנצחית להט"בים, ציטוט "פשוט תיהיו עצמכם ❤️❤️❤️ אוהב אתכם❤️❤️❤️".

קרדיט: מתוך העמוד סמיון גרפמן בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

עם כל האהבה להומויים, להט"בים ולהט"ביות, בועידת צעירים וצעירות הוא התבטא בצורה לא נעימה ואכזרית כלפי הלהט"ב, כמו כן נשמעו אמירות מאוד קשות ופוגעניות, כמו: "במצעד הגאווה אפשר להסתובב עם זין בחוץ", "יש היום באירופה 100 טרנסג'נדרים", "בכל התקשורת תומכים במיניות שהיא לא רגילה", "שילד היום קם והולך לרופא בגיל 12 ואומר שהוא מילד רוצה להיות אישה ולא שועלים  את ההורים זה העולם דפוק", "אני לא חושב שילד שלי או ילדה שלי צריכים ללמוד בבית ספר גבר ששוכב עם עז או על גבר ששוכב עם סוס, המיניות שלנו זה פרטי שלנו במיטה" (דיי מעניין לדעת, לאיזה בית הספר ילדים של גרפמן הולכים, ואיפה מלמדים אותם "לשכב" עם הסוס?).

פתאום, באמצע נאומו גרפמן אומר: "אני אעשה צ'ייסר בינתיים", הוא התחיל להשתכר על הבמה בזמן שקילל ופגע בקהילה הלט"בית?

• קרדיט: וידאו צולם ע"י שרון אלון
אתר: sharon@savs.co.il
וידאו באורך מלא ניתן לצפות – לחץ כאן.

עיתון אילתי "ערב ערב באילת" פרסם כתבה "סמיון 'שבע שקל' – תתבייש. סמיון גרפמן עושה שיימינג מוטעה לעסקים באילת, ומתגלה כהומופוב עלוב".

הסרטון שגרפמן צילם ופרסם בעצמו בפייסבוק הפך לתביעה משפטית, בוידאו ניתן לשמוע בפירוש, קלולת גסות, אלימות מילולית ואיומים, "אני מבטיח לך שמחר אני מזיין אותך או מי שאחראי על הסירה הזאת – בתחת", "יבן זונה".

כפי שעולה בפסק הדין הסרטון קיבל K 4.2 תגובות, זכה ל-445 שיתופים ול- 4K "חיבובים" ('לייקים') ותגוביות (מדובר בעמוד הפייסבוק של סמיון גרפמן).

 

קרדיט: אתר "יום יום באילת" ע"י האתר צולם עמוד הפייסבוק של סמיון (תיעוד ודיווח תקשורתי)

בתאריך ה- 01.01.2020 גיא לרר ותוכנית "הצינור" ניסה להצדיק את סמיון גרפמן, בנוסף גיא מפעילים ביקורת על המשטרה, כך התקשורת בונה את דעת הקהל ומוסרת תמונה כוזבת ומציירת את עובדת התוכנית כקורבן לא כבריון.

קרדיט: "הצינור", ערוץ 13 תיעוד ודיווח תקשורתי (לצפייה בכל התוכנית לחץ כאן)

האמת היא כזאת: לאחר שגרפמן קילל בני אדם, השפיל אותם ברבים, פגע בכובדם, איים "לזיין אותם בתחת", בעצמו צילם ותיעד את האירוע, שיתף את הסרטון בעמוד הפייסבוק כדי לעשות שיימינג לעסק – הוא ללא בושה תבע את המגזין "ערב ערב באילת" (לשון הרע, ודרש פיצויים בסך של 150,000 ש"ח).

בבית המשפט גרפמן לא הצליח להוכיח נזק כלשהו, ולכן תביעת דיבה נדחתה, כב' השופטת רונית אופיר פסקה הוצאות משפט בסך של  23,000 ש"ח, ובכן אושיית הרשת ישלם כסף למקומון "ערב ערב באילת", שיעור טוב!

נכון לעכשיו אפשר לומר תבע, אך הפסיד בענק, מס' תיק ת"א 67819-06-20. "התגלה כהומופוב עלוב" – קרא כתבה. 

קרא את פסק דין – סמיון גרפמן נגד יום יום באילת ואח (הורדת קובץ) – לחץ כאן.


• סמים, אלכוהול, קזינו?

על פי הנתונים שקיבלנו במהלך התחקיר, רוב העדים והמקורות מסרו כמעט בקול אחד – לסמיון גרפמן יש התמכרות עצומה לסמים, אלכוהול ובתי קזינו, לפעמים הוא יכול להפסיד הון שלם, סיפרו מקורובב של גרפמן (התבססנו אך ורק על העדויות אשר קיבלנו).

הרבה אנשים מסרו מידע בסודיות (הבטחנו להם לא לפרסם את שמם), יחד עם זאת שני אנשים שמכירים היטב את סמיון גרפומן אינם חוששים לומר את האמת ולחשוף את שמם, כך דניס צ'רקוב ומישל טרוני סיפרו בשיא הביטחון שגרפמן (כאשר היה בקשר איתם) השתמש בסמים באופן שיטתי.

ניתן לומר שדניס ומישל היו בקשר הדוק עם גרפמן במשך שנים רבות, יותר מכך הייתה תקופה שבה צ'רקוב וגרפמן היו שותפים בדירה וגרו ביחד.


התמונות הבאות זעזעו את המערכת שלנו, משה (שם בדוי) צילם ותיעד את סמיון גרפומן יושב בחדר בית המלון, על השולחן מונח מחשב נייד ועליו קוקאין אשר מוכן לשימוש, מסר משה.

ואכן בתמונה רואים בבירור אבקה לבנה המונחת בשורה, בנוסף ניתן לזהות שקית עם חומר לבן.

זאת התמונה הבלעדית מהמסיבה הבוהמית של גרפמן.

עדיין לא ברור מדוע גיא לרר ("הצינור") נותן במה לטיפוסים שכזה! אילו ערכי מוסר הוא מביא לחברה?

לא יודע לנו ב-100% האם גרפמן באופן שיטתי משתמש בסמים ואם בכלל, לא היינו עדים על כך, אך ידוע לנו ב-100% שכמעט כל פוסט שלו מכיל מילה "בלאט" או קללה אחרת (תורגם מרוסית לעברית "שרמוטה", "זונה"), סמיון מקלל ברבים ובטוח שזה תקין (הפוסטים שלו נחשפים לילדים ונערים וכו')!


• מיינדשיפט והשקעות, המשך הדואט: סמיון גרפמן & דניאל דודזון.

סמיון גרפמן שמאוהב באלכוהול, ובלעדיו החיים שלו יהיו משעממים (ולדברי חבריו, באופו הקבוע משתמש בסמים (תמונה שפורסמה ב'מעקב' למעשה מוכיחה את הטענה הזאת)), בשנת 2022 החליט להיכנס לחברה של דניאל דודזון (חברו הטוב), שם החברה: מיינדשיפט.

"מיינדשיפט" מתמחה בכל מיני התמכרויות, כלומר הטכנולוגיה החדשנית (כפי פרסם דודזון) תוך שעות ספות יכולה לשחרר אדם מהתמכרותו, הטיפול נעשה באמצעות הקפסולה.

מיינדשיפט מטפלים ב: התמכרות בסמים, אלכוהוליזם, עישון סמים, עישון רגיל, השמנה, כמו כן החברה מומחית לטפל בדיכאון וחרדות!

 * בחב' יש שירותים מיוחדים כמו טיפול בבגידות (לא הצלחנו להבין איך הטיפול נעשה ועבור מי הוא מיועד, לנשים וגברים אשר בוגדים או לנבגדים).

קרדיט: מתוך העמוד של מיינדשיפט בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

קרדיט: מתוך העמוד של סמיון גרפמן בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)
"אז מה זו בדיוק ״הקפסולה הלבנה״ הזו שאנחנו מדברים עליה כל הזמן?
אז קודם כל – זו לא גלולה.
מדובר בחדר קטן כמו זה שאתם רואים בתמונה, בו מופעלת הטכנולוגיה שלנו.
הקפסולה בנויה להפעיל את כל החושים, לכן כל פרט ופרט בקפסולה מהונדס בקפידה: כל מה שאתם נוגעים בו, מריחים, שומעים, ורואים.
וזאת על מנת להשפיע על גלי המח באופן שיאפשר למח שלכם לשנות התנהגויות פחות רצויות – להתנהגויות כן רצויות – ולעשות את זה על-ידי טיפול עצמי בעצמכם.
בלי מטפל.
מה קורה בדיוק בתוך הקפסולה? אתם עוברים תהליך של דמיון מודרך בזמן שהטכנולוגיה שלנו מפעילה את כל החושים שלכם באופן שיאפשר למח שלכם לעשות את השינוי בצורה הקלה והמהירה ביותר.
באיזה מצבים תרצו להעזר בקפסולה שלנו?
התמכרויות קלות: עישון, שופינג, סוכר, כסיסת ציפורניים.
פרידות: שברון לב, בגידות, גירושין, אובדן.
חרדות: התקפי חרדה, פוביות, התקפי עצבים.
אכילה רגשית: השמנה, התמכרות לאוכל, רזון.
רווקוּת: כשלון בדייטים, בעיית מחוייבות, התמכרות לבדידות.
משברי זוגיות: פיצוצים, חוסר תשוקה, שיקום מבגידה, דכאון זוגי, חוסר תקשורת.
הורים טריים: דכאון אחרי לידה, חרדות חדשות, משברי זוגיות.."

ערוץ הציבורי "כאן 11" גילה שהחברה עובדת ללא מסמכים הנדרשים, וכלל לא פיתחה פטנט (רשם הפטנטים דחה את בקשתם לרישום הפטנט). פנינו לחברת "מיינדשיפט" על מנת לקבל תגובה, עדיין לא הגיבו.


עסק נוסף! בשנת 2023 סמיון גרפמן, דניאל דודסון וליאת מרום פתחו עסק חדש "Crazy Project", אשר מציעה שירותים נוספים:

"הזדמנות אדירה לקבל:

250,000 ש"ח השקעה בעסק שלכם, ליווי עסקי צמוד מדניאל דודזון, פרסום ושיווק ברשת מבית היוצר של סמיון גרפמן, עיצוב למותג והעסק שלכם מליאת מרום המעצבת המובילה בישראל.

מתוך כל הפניות אנחנו מסננים רק 50 שימשיכו איתנו לשלב האודישנים. במידה ולא נבחרתם, זה לא אישי, פשוט פחות מתאים לקונספט שאנחנו מחפשים. בבקשה שלחו רק פעם אחת, ריבוי פניות עלול לפסול אתכם.

כל עסק יכול לעניין אותנו, בין אם אתם מוכרים מוצרים, שירותים, סטארט אפ או רק רעיון. אנחנו רוצים לשמוע אתכם, מה שבאמת מעניין אותנו זה האנשים מאחורי הרעיון.

אתם תתבקשו להשתתף בפעילות
שלב האודישנים הוא רק השלב הראשון, משם אנחנו ממשיכים למשימות, תרגילים ואתגרים בשביל לבחון את היכולות שלכם. הכל מצולם ואנחנו צופים חשיפה אדירה.

בסופו של דבר רק משתתף 1 יזכה במקום הראשון ויקבל את החבילה האדירה הזו שיש לנו להציע."

בתאריך 06.02.2023 התקבלה החלטה על עיצום כספי בפועל על סך של 200 אלף ש"ח הוטל על דניאל דודזון בגין הצעת ניירת ערך ללא פרסום תשקיף.

יו"ר רשות ניירות ערך נ' דניאל דוידזון

• הסדר אכיפה דוידזון חתום (להורדת קובץ לחץ כאן).

• החלטת המותב (להורדת קובץ לחץ כאן).


• "שבע שקל" גם כן שוטר.

כל מי שעוקב אחרי סמיון גרפמו כבר יודע ש"שבע שקל" גם שוטר!

הוא שוטר בהתנדבות, יחד עם זאת הוא שוטר לכל דבר אשר מחזיק את תעודת שוטר, יש פה שאלות רבות למשטרת ישראל כיצד גיסו אדם מסוג זה למשטרת ישראל!?!

מהכלא הפדרלי למשטרת ישראל, קרא כתבה – לחץ כאן.

שוטר עם תיקים במשטרה:

בתאריך ה-12.11.2020 מגזין "יום יום באלת" דיווח שגרפמן זומן לחקירה פלילית באזהרה במשטרה, החקירה התקיימה בעקבות ההליך המשפטי "התגלה כהומופוב עלוב" ואיומים ואלימות מילולית, לראיה לכך, גרפמן בעצמו מסר עובדה הזאת בתוכנית "הצינור" (לצפייה לחץ כאן).

בכתבה איציק נועם מסר את התגבות של סמיון גרפמן ושל משטרת ישראל.

● סמיון גרפמן: "זומנתי לחקירה על עבירה פלילית באילת".

● המשטרה: "החקירה בוצעה במקצועיות וביסודיות"קרא עוד.

לשוטר (גם אם הוא מתנדב) יש את הרבה סמכויות, למעשה לסמיון גרפמן יש גישה למחשב המשטרתי (מאגרים שונים ומידע של משרד הפנים).

גרפמן פרסם פוסט בפייסבוק: "אפשר לבקר את המשטרה מפה ועד להודעה חדשה, אבל אפשר לקחת את הדיבורים למעשים…
ואני החלטתי היום להתנדב למשטרת ישראל במחוז הדרומי כדי להראות לכם את המשטרה מקרוב וגם כדי לחזק את משטרת ישראל. כמו שאין לנו מדינה אחרת ועליה אנו נשמור מבפנים כמו מבחוץ הכי טוב שאפשר".

יהושע בריינר, עיתונאי "הארץ" תוקף את גרפמן בטוויטר:

"כוכב הרשת סמיון גרפמן מספר השבוע שהחליט להתנדב במשטרה. שזה חשוב, רק מה, עוד לא הבנתי איך המשטרה מאשרת לאדם שסיפר שישב שנת מאסר בכלא האמריקאי על עבירות של הלבנת הון ומס.

מצד שני, אם שר האוצר המיועד ישב בכלא כמה שנים ושר לביטחון פנים המיועד הורשע בפלילים, הכל אפשרי."

עיתונאי הערץ גם כן קיבל תגובת המשטרה, תגובת המשטרה הגיעה ועמה בשורה: "למרות שלפי אתר המשטרה אחד הקריטריונים להתנדבות במשטרה הוא היעדר עבר פלילי, גם אדם עם עבר פלילי שישב במאסר שנה בכלא פדרלי בארה"ב יכול להתנדב במשטרה.
ואלה קריטריונים מחמירים אפילו.
בהצלחה!!!"

במסגרת התחקיר פנינו למשטרת ישראל, דיווחנו על כמה וכמה מקרים, בנוסף ביקשנו לקבל את תגובתם. תראו כיצד נמנעת משטרת ישראל ממתן תשובות מדויקות, תוך מתן הערות חלקיות בלבד:

"1. ידוע לציבור הרחב שמר סמיון גרפמן שוטר במשטרת ישראל.

(שוטר פעיל במשטרת ישראל, לפחות כך פורסם לציבור הרחב (פרטי השוטר: ת.ז 305****69, סמיון גרפמן)).

2. הנני עובד על התחקיר (מערכת "מעקב"), במסגרת התחקיר נחשפתי לעדויות שמר סמיון גרפמן משתמש בסמים קשים, כמו כן קיבלתי תמונות כראיה (בתמונה יש שורות של חומר לבן ושקית עם חומר (לבן)), להלן תמונה:

3. כאשר סמיון גרפמן התקבל למשטרת ישראל הוא נבדק ע"י משטרת ישראל על שימוש בסמים? איזה מיונים הוא עבר?

4. מה דעתכם על התמונה, כלומר שוטר נתפס בתמונה עם חומר מוזר אשר דיי דומה לסמים קשים? האם תבדקו את הראיה?

5.נשמח לקבל פרטים ולפרסם אותם לציבור, כמו: כיצד מתקבלים למשטרה, האם בכלל בודקים את המעומד על שימוש בסמים (בדיקות דם וכו').

6. כמה משמרות בחודש גרפמן עושה בפועל (משמרת היא בין 7-8 שעות, כפי ידוע לנו)?

7. כמעט בכל הפוסטים של שוטר סמיון גרפמן יש במילה "בלאט":

• פורוש למילה "בלאט" (מתוך הויקיפדיה):

מילת גנאי לאישה, משמעות המילה "בלאט" (תרגום מרוסית) – זונה, שרמוטה, אישה אשר מושחתת ממין, כלבה (פרוצה), בת של זונה, ילדה קלה לזיון, זונה ועוד…

• היסטוריה: בשפה הרוסית הישנה, ​​המילה "בליאט" זה שפתי הנרתיק (וגינה), או הנרתיק (וָגִינָה – "Vagina").

8. שאלה: האם האתיקה המקצועית של משטרת ישראל מאפשרת לשוטר פעיל לקלל, למעשה שוטר סמיון גרפמן כמעט כל פוסט מוסר לציבור: זונה, שרמוטה, אישה אשר מושחתת ממין, כלבה (פרוצה), בת של זונה, ילדה קלה לזיון, זונה – למעשה "בלאט".

8.1. זה הפנים החדשות של משטרת ישראל? כך נראה שוטר של 2023?

• חובה לציין ולהדגיש: פוסטים של שוטר סמיון גרפמן מגיעים למאות אלפי צפיות מדי יום, פוסטים אשר מכילים קללות גסות.

8.2. מה הן כללי האתיקה של השוטרים? נשמח לעיין.

8.3. הרי ידוע ששוטר חייב להיות דוגמא אשית לאזרח! שוטר אשר מקלל זאת נורמה ודוגמה האישית?

בברכה,

דים אמור" – להורדת מסמך לחץ כאן.

קרדיטים: מתוך העמוד של סמיון גרפמן בפייסבוק, "הצינור", ערוץ 13 (תיעוד ודיווח תקשורתי)

נמסר מהמשטרה:

"שלום רב,

להלן התייחסותנו.

ממשטרת ישראל נמסר:

הליך ההתנדבות למשטרה, לרבות מיון, הכשרה והסמכה, מתבצע באופן סדור על סמך נהלי משטרת ישראל ובכפוף לאישור היחידה לביטחון מידע.

מר גרפמן הביע את רצונו להתנדב במשטרת ישראל ובמהלך גיוסו עמד בכלל הליכי המיון המחמירים להם נדרש כל מועמד להתנדבות.

נדגיש כי כלל ההליכים התעסוקתיים והבטחוניים אליהם נדרשים מועסקים פעילים במשטרת ישראל הינם חסויים, עפ״י תיקון 33 המסדיר את הנושא בחוק.

בברכה,
דוברות משטרת ישראל."

מדוע סמיון גרפמן התגייס להתנדב דווקא בדרום כאשר מתגורר במרכז?

סביר להניח שגרפמן גויס אך ורק בשביל לעשות יחסי ציבור למשטרה.

• התנדבותו מאוד מזיקה למשטרת ישראל (דעתי האישית).


• שחקן וליצן של "הצינור" (אשר אוהב אוקראינה בצורה כוזבת).

זה לא הסוד שסמיון גרפמן אוהב את רוסיה, התגורר שם והתוודה על אהבתו לרוסיה פעמים רבות. אחרי הכלא האמריקאי, הוא נסע למוסקבה כדי "ללקק את פצעיו". נכון להיום רוסיה היא מדינת טרור ומשטר פשיסטי, פוטין הוכנס לרשימת המבוקשים הבינלאומית על ידי בית המשפט בהאג.

בשנת 2022, סמיון גרפמן, בסגנון התעמולה הרוסית, מסר לציבור שלא תהיה מלחמה בין רוסיה לאוקראינה, כמובן הרוויח לייקים, אבל גם כן פלירטט עם השלטונות הרוסיים. גרפמן צילם סרטונים שלמים שאמריקאים משקרים לאנשים, ורק פוטין אומר את האמת, כך טען גרמן: פוטין לא יתקוף את אוקראינה! סביר להניח, המתקפה של רוסיה על אוקראינה ב-2014 וכיבוש דרום אוקראינה זו לא היית התקפה, אלא זוטות!

קרדיט: מתוך העמוד של סמיון גרפמן בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

גרפמן שוב שיקר לבני אדם, למעשה רוסיה באכזריות נוראית תקפה את אוקראינה.

כאשר התחילה המלחמה (22.02.2022) "שבע שקל" פתאום טס למולדובה, כביכול להציל את הפליטים האוקראינים, הוא הציל בני אדם כאשר מצלימות הצינור היו דלוקות ופתוחות.

"הצלת חיי אדם הייתה בדיוק כיומיים" בחזרתו לישראל המשיך לבכות באולפני "הצינור", בזמן שבכה לא שוכח לפרסם את חב' אל על (כל הכבוד, מקצוען).

באולפנים "שבע שקל" סיפר כמה היה לו קשה לראות את הפליטים האוקראינים בגבול מולדובה/אוקראינה !

בסרטון ניתן לראות שהשחקן גרפמן ישב באולפן ומיד כאשר קלט את המצלמה, התחיל לבכות! בראבו, הוליווד, אוסקר! אשכרה שחקן!

קרדיטים: מתוך העמוד של סמיון גרפמן בפייסבוק, ערוץ 13, "הצינור" (תיעוד ודיווח תקשורתי)

כבר בתאריך ה- 01.09.2022 "שבע שקל" שכח שלפני כמה חודשים בכה באולפן של "הצינור", בספטמבר 2022 פרסם סרטון בשפה הרוסית, שבו תקף והשפיל בצורה מאוד גסה את האוקראינים וגם כן את אזרחי ישראל אשר תומכים באוקראינה!

• סמיון גרפמן:

"אוקראינה במהלך 3 השנים האחרונות הצביעה נגדנו באו"ם יותר מ-30 פעמים. בגלל זה אני בתור אוקראיני, אוקראיני שנולד באוקראינה, אני אומר לכם: כל מי שמאמין שישראל צריכה להניח את העצמות לאוקראינה, תלכו תזיינו לשם, טוסו לשם עם הנשק, חיות".

קרדיט: מתוך העמוד של סמיון גרפמן בפייסבוק (תיעוד ודיווח תקשורתי)

לדברי גרפמן, בשל העובדה שאוקראינה הצביעה לכאורה נגד ישראל באו"ם, לרוסיה יש לגיטימציה להשמיד את העם האוקראיני, גרפמן פרימיטיבי במחשבותיו, באוקראינה חיים למעלה כ-300,000 יהודים.

אולי, סמיון חושב שיהודים לא מתים במהלך המלחמה באוקראינה, או שהוא חושב שמשטר הרוסי לא גייס את יהודי רוסיה להילחם ביהודי אוקראינה? יותר מ-1,000 יהודי רוסיה ואוקראינה כבר נהרגו במלחמה (המלחמה שהדיקטטור פוטין התחיל).

דווקא נמשכתי לעובדה אחרת, בסרטון סמיון גרפמן הצהיר כמה וכמה פעמים שהוא אוקראיני ולא יהודי מאוקראינה, כלומר צעק ואמר: "אני אוקראיני" הכוונה לפי לאום. עד כמה שאני מכיר את הקהילה היהודית (אוקראינה ורוסיה) אף יהודי לא יגיד שהוא אוקראיני בלאומו!

סמיון גרפמן האוקראיני משטר הרוסי משמיד את עמך!

• ע"י נערכו בדיקות והתגלה שהעוקבים של סמיון גרפמן מכריחים אותו לאהוב את אוקראינה!

הכוונה, וידאו "בעד אוקראינה" צברו בין 100 – 250 אלף צפיות (רק בפייסבוק), סרטון "נגד אוקראינה" רק כ-17 אלף צפיות.


• "סוטה אנונימי", מוסרת ליזה…

נושא הבא קצת מזעזע, במסגרת התחקיר פנתה אלינו נערה בשם ליזה (כינוי בטלגרם Pataga).

ליזה שיתפה אותנו בסטיות של גרפמן, נערה מסרה שהם היו בקשר.

מערכת היחסים הייתה מרוחקת ודי מוזרה, "שבע שקל" ניסה להכריח אותה להיות ערומה מול המצלמות ולעזור לו לאונן.

כאשר נערה שיתפה את סמיון שהיא בתולה, הוא הציעה לה להיות זונה, כלומר לקיים עמו יחסי מין תמורת הכסף, כרטיס טיסה לישראל. גרפמן רצה לקנות את הבתולים של הנערה.

ליזה מספרת: "סמיון הציע לנשים רבות במולדובה לקיים עמו סקס וירטואלי בסקאייפ, התברר שהוא סוטה".

כמה זה נמוך ומרושע להשתמש בעוני של הנערות בקישינב, ולנצל את מעמדן הסוציו-אקונומי.

בשיחה ליזה נפתחה ומסרה: "הוא ממש השתגע, סיפר לי שהוא מאוד עשיר ויש לו דירות באודסה, הוא רצה לקנות את הבתולים שלי".

גרפמן היה שולח לליזה הודעות ב-3 בלילה או 4 לפנות בוקר כדי לאונן, התנהגות מאוד מטרידה ואובססיבית.

סמיון היה מצלם נשים באקט מיני, בנוסף גרפמן העביר את הסרטונים לאנשים אחרים.

מעניין האם נשים ידעו על כך ונתנו רשות?

ליזה: "סמיון היה מצלם נשים ערומות אשר מאונות מול המצלמה ואז הוא היה שולח את הסרטונים לאנשים אחרים".

ראיון ים ליזה (להקלטה לחץ כאן):

דים אמור: תגידי לי מתי הכרת אותו? איך זה בכלל קרה? בת כמה היית?

ליזה: הייתי אז בת 22, זה היה קצת לפני יום הולדת שלי (לפני יומם הולדת ה-23 שלי), כלומר זה קרה בינואר, פברואר 2021. כתבתי לו באינסטגרם, לא ציפיתי שיענה לי בכלל, כתבתי לו בקטע של כיף. אבל הוא ענה! זה ברור? אני דיי בטוחה שאם בחורה תכתוב לו עכשיו, הוא יענה גם עכשיו.

דים אמור: את כתבת לי שהוא סוטה, מה היו הסטייה שלו?

ליזה: לאחר שבועיים של התקשורת, התחלתי לשים לב שהוא מתנהג בצורה מוזרה, הוא אמר לי בוא נלך לסקייפ, בואי תתפשטי, תראי לי את זה ואת זה, תראי לי הכל תראי לי ככה וככה… ובכן, באופן כללי, יש לו בלגן מוחלט בסקייפ, יש לו הרבה סרטי פורנו פרטיים. יש הרבה בנות מברית המועצות לשעבר, שהוא מבלבל להן את השכל, מבקש מהן לצלם בשבילו סרטי פורנו. הוא ביקש גם ממני לצלם לו פורנו, אבל אמרתי לו לא! אני לא רוצה. ואז הוא הראה לי מה בנות אחרות שולחות לו.

דים אמור: בכל מקרה יצאת איתו בסקייפ? אני מתכוון באופן אינטימי.

ליזה: בקיצור, יום אחד התקשרתי אליו בסקייפ, היה חורף ושלג, סיפרתי לו על מזג האוויר במולדובה, כמה טוב כאן, הוא אמר לי, שזה לא מעוניין אותו, הוא מצפה ממני ליותר, הוא ביקש ממני להראות לו משהו אחר, בקיצור הוא עשה ביד, בקיצור הוא עשה ביד, כשהוא עושה ביד הוא מכבה את המצלמה רק שומעים אותו, כאשר הבנות מתחילות להראות לו דברים הוא מאונן ומבקש גם מהן לאונן מול מצלמה ביחד איתו.

דים אמור: הוא מצלם אותן?

ליזה: כן, הוא מצלם אותו ומאחסן הכל במחשב, הוא לא יכול להירדם בלי זה, הוא מנהל אורח חיים מכוער. הוא היה מתקשר אלי בארבע או חמש לפנות בוקר כאשר הוא חוזר ממסיבות או בקזינו ושתוי, שותה הרבה אלכוהול כמו חזיר, הוא מתקשר אלי ב-4 לפנות בוקר ואומר "אני לא יכול להירדם, בוא תראי לי פורנו" וכאשר מראים לו הוא מאונן, הוא לא יכול להירדם בלי זה. הוא הולך לישון ב-7 בבוקר ומתעורר בצהריים.

דים אמור: אני מבין (ממכתב) שהוא הזמין אותך לבוא לארץ, רצה לשלם לך וכו'.

ליזה: הוא רצה לקנות את הבתולים שלי!

דים אמור: מה זאת אומרת? איך זה, מה זה אומר לקנות בתולים? איך להבין את זה?

ליזה: כשהוא התחיל לדבר איתי, הוא השתגע, הוא התחיל להגיד לי שהוא עשיר, שיש לו דירות באודסה, בואי אלי. אמרתי לו שאני לא מקיים יחסי לפני הנישואין.

דים אמור: אני מבין שהוא רצה להזמין אותך לארץ ולשלם לך על הכל, לקנות את הבתולים שלך! אבל איך הוא היה יכול? אני עדיין לא מצליח להבין איך הוא היה יכול..?

ליזה: הוא איש סוטה, הוא התחיל לרמוז לי על דברים מאוד מכוערים וקשר כזה לא מתאים לי.

דים אמור: מה זה הדברים המכוערים?

ליזה: מממ, הוא רצה קשה ללא התחייבות ללא התחייבויות בסגנון הזה.

דים אמור: את לא כועסת שהוא רוצה לשלם עבור סקס, הוא מוכן לשלם עבור סקס, כרטיס וכו'?

ליזה: (אני לא יכולה לדבר כי אנשים עוברים על ידי, דקה) בקיצור, כשהוא הבין שאני לא רוצה לצאת ערומה בסקייפ ולצלם בשבילו פורנו, ולא רציתי לטוס אליו ולשום מקום, והוא התחיל להתרחק. הוא אדם שפל ודו-פרצופי, מגעיל. הוא מציג את עצמו כמשהו שהוא לא.


• סמיון האוקראיני פתאום נהיה דתי יהודי אשר שומר שבת

"שבע שקל" "מניח תפילין! אם חשבתם שאצל סמיון גרפמן התעורר משהו אלוהי, סביר להניח שאתם טועים, הכל הרבה יותר פשוט.

"שבע שקל" התחיל להניח תפילין ולשמור שבת בפייסבוק כאשר נפתח נגדו תיק פלילי במשטרה והוא מצא את עצמו בהליכים משפטיים קשים (בתיק "התגלה כהומופוב עלוב"), אך כיפה ותפילין לא עזרו לסמיון לנצח בתיק, הוא קיבל פסק דין הוגן וטוב! איך שאומרים "יש אלוהים בשמיים".

חשוב לזכור שעוד ב-2019 גרפמן טען ומסר: "כשאני אהיה בממשלה לא יהיה חרדי אחד במדינה הזאת", "אני לא מאמין בהלכה, הלכה לכלבים עם כל החרדים".

טיפ קטן לאנשים שבאמת רוצים להניח תפילין: יש להניח תפילין ללא קופסה, כי להניח תפילין עם הקופסה זה כמו לאכול שוקולד בעטיפה!

למען ההוגנות נפרסם את הגרסה של גרפמן (התקרבות לדת):

"זה היה הסלפי הראשון שעשיתי כאשר בפעם הראשונה הנחתי תפילין לבדי.

רק מי ‏שמניח תפילין ישר יראה מה הבעיה, ואני רק אחרי שסיימתי להתפלל ולעשות סלפי כולי ‏מתרגש רק אז הבנתי מה לא עשיתי. באותו רגע התישבתי והתחלתי לצחוק על עצמי אבל לאט לאט תוך כדי צחוק התחילו לרדת לי דמעות, דמעות של בושה, בושה שאני בתור בן 46 באותו רגע לא יודע דברים בסיסים. אז שמרתי את התמונה בשביל יום אחד שאני ‏אוכל להעלות ולספר לכם עליה, ‏לספר שזה לא משנה מה הגיל שלכם, זה אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל ללמוד ולבקש עזרה והכי חשוב לפני שקופצים למסקנות, לקחת שניה היום אני מניח תפילין ‏כמעט כל יום, ‏להגיד בביטחון שאני מתחזק אני לא יכול, כי מה זאת אומרת מתחזק?

מה הייתי חלש לפני? אני חושב שמה שקורה לי זהו מסע מדהים שמאפשר לי כל יום ‏לגלות משהו חדש ‏ולהסתכל על העולם בזוית אחרת, וזה מאוד מרגש אותי. היום אני בן 47 אבל ‏ב‏ידע שלי על ‏יהדות ותורה כנראה כמו של ילד שרק עושה צעדים ראשונים, ‏וכל מה שאני מבקש זה לתת לי יד אוהב אתכם"


• בור ששתית ממנו אל תזרק בו אבן

לסמיון גרפמו היו שותפים בקריירה הסוערת שלו, שמם דניס צ'רקוב ומישל טרוני.

דניס צ'רקוב ומישל טרוני משתפים שסמיון אף פעם לא היה חבר הוא רק ניצל אותם.

 


     

• ראיון בלעדי עם דניס צ'רקוב:

דים אמור: 0:00 דניס, מה שלומך?

דניס צ'רקוב: 0:03 מה קורה דים מה שלומך?

דים אמור: 0:05 בסדר גמור. אני כרגע עובד על התחקיר של סמיון גרפמן. הבנתי שהוא היה חבר שלך, לפחות בעבר.

דניס צ'רקוב: 0:13 נכון.

דים אמור: 0:15 מה קורה עם החברות היום? האם הוא באמת היה חבר?

דניס צ'רקוב: 0:28 תראה אני אספר לך ככה בקצרה, אני וסמיון הכרנו, נהנו חברים והתחלנו לעבוד ביחד, שותפים בעשייה, בעצם עברנו לגור ביחד גרנו כ- 4 שנים, היינו גרים באותה דירה, כל השנים היינו שותפים חצי חצי. אני הייתה זה שעורך ומצלם, אחראי על כל התסריטים והכל.

יום אחד הוא החליט שהוא רוצה לרוץ לבחירות, הוא ביקש ממני: "תגבה אותי כי 3 או 4 חודשים אני לא אצליח לעבוד בכלל", אמרתי לו בהצלחה ואני אעזור לך, אני אעשה מה שצריך, אעזור לך בהכל. במשך של 4 חודשים אני עובד, בכל מקרה הייתי נותן לו חצי מההכנסות שלי, בזמן שהוא בכלל לא היה בעבודה ודורך בעבודה, אני עבדתי לבד, בנוסף הייתי עוזר בקמפיין הבחירות, כמו לפרסם ולהכיר לו אנשים, הייתי מצלם את כל הסרטונים של הבחירות, הייתי יושב ימים ולילות על הסרטונים שלו (צילומים ועריכות), הייתי עושה את כל הדברים האלו רק שיצליח. הוא בכלל לא הציע לי לרוץ איתו או איזה מקום במפלגה, כאשר באתי ושאלתי אותו, הוא אמר לי: "לא אתה לא מתאים", אני לא יודע איך זה שאני לא מתאים בזמן שהוא עבריין הורשע, גנב מיליונים מחברות תרופות.

בוא נמשיך, לקחתי איזה עבודה של אולם אירועים "סינקו" של בחור חבדניק ממש חמוד ואיש טוב (שמו תומר סינקו), אני במשך של 3 חודשים עשיתי עבודה מאוד מאוד מוצלחת בקמפיין של השיווק וכו'. סמיון לא דרך שם, אפילו יום אחד לא דרך שם, לא היה בעבודה ולא עשה דבר (אבל את הכסף סמיון קיבל (את החצי), כאילו עשה עבודה כלשהיא).

אחרי 3 חודשים שסיימנו את חוזה העבודה בינינו, תומר אמר לי "תשמע עשיתה עבודה מצוינת ואני רוצה לתרום אירוע, בר מצווה לילד שאין לו אפשרות כלכלית  לעשות אירוע, אני ממש אשמח אם תעזור לי בזה, זה מצווה גדולה", נתתי לו איזה משפחה אימא חד הורית שמגדלת ילד לבד, ילד ממש חמוד, כאשר אמרתי לה שעושים לילד שלה אירוע מתנה הם פשוט בכו, זה היה מאוד מרגש, זה ילד שעבר חרם (יש לי הכל מתועד, הכל מצולם, ממש הכל הכל מתועד מה שעשיתי).

לקראת האירוע ביקשתי מסמיון שיבוא לילד, לאירוע שלו, זה ילד שעבר חרם ולא הייתי בטוח שיגיעו הרבה ילדים לאירוע, אני גם התקשרתי לאלי וברי 2 חברים שלי כוכבי רשת שיבוא בהתנדבות, אלי וברי הגיעו לאירוע, סמיון כמובן לא הגיע!

כשנגמר המצב של הבחירות, סמיון בא אלי ואמר לי: "תקשיב, אני עכשיו נכנסתי לחובות בגלל הבחירות. אני לקחתי קמפיינים גדולים שעכשיו אני לא יכול להתחלק איתך,  מה שאני מרוויח עכשיו נכנס לכיס שלי ורק לכיס שלי, ומה שאתה עשית במשך של 3 חודשים שהיית עובד ותמשיך לעשות את זה בשביל שנינו, פשוט תמשיך לעבוד בשבילנו ואני אעבוד בשביל עצמי" – וזה לא היה מקובל עלי, זה לא היה מקובל בכלל, זה לא חברים וזה ניצול, אני אפילו לא יודע איך לקרוא לזה! אמרתי לסמיון שאני לא מסכים על הדבר הזה, זה פשוט לא הגיוני וזה לא חברי וזה בזמן שהייתי פה בשבילו בתקופת הבחירות.

אמרתי לו: תשמע בוא נפריד דרכנו, שכל אחד ילך בדרך שלו כי אני לא מוכן, ואני לא עבד שלך", אני לא יודע מאיזה שיקול זה נבע או שהוא רצה להיפרד ממני או משהו אחר. בקיצור זה סיפור של איש קטן, אני לא רוצה לקלל.

ויום אחד, אני פגשתי את אלי וברי והם אפילו לא אומרים לי "שלום", אני לא הבנתי מה קרה! התחלתי לשאול מה קרה, ואז אלי אומר לי: "אתה מניאק, סמיון אמר שלקחת כסף על אותו האירוע של הילד שהיה בהתנדבות", בקיצור הייתי בהלם, אמרתי לאלי בוא נעלה עכשיו לקו את בעל האולם, את תומר ונשאל אותו בעצם אם מישהו, אפילו לא אני, אם בכלל מישהו לקח כסף על האירוע הזה, האם אני לקחתי כסף!

בסוף אלי הבין שאני צודק ובחר להאמין בי, ואז אני גיליתי שסמיון התחיל "לשים לי רגליים" בכל מקום אפשרי, זה פשוט מטורף, אני לא יודע למה, מתוך איזה קנאות מגעילה, "לשים לי רגליים" בכל מקום אפשרי.

הוא גם למישל עשה את זה ולעוד הרבה אנשים. כאשר דניאל אלעזר השקרן הזה הוציא את התחקיר המנוול ב-"כאן 11" סמיון שלח הודעות לכל אדם אפשרי, רק כדי לפגוע בשם שלי, יש לי הקלטות שהוא אומר את זה, יש לי אין ספור הודעות מאנשים שהוא לא מפסיק ללכלך עלי.+

ספגתי את זה במשך תקופה ארוכה. לאחרונה שלחתי הודעה בקבוצה "מנהלי הדפים", אני עכשיו יגרום לו לשלם על כל דבר שהוא עשה.

דניס צ'רקוב שיתף בקבוצה של "מנהלי הדפים:

את ההודעה הזאת אני בוחר לשלוח כאן בפומבי כי חשוב לי שכולם יקראו אותה ויבינו מה עבר עליי, במיוחד האנשים שנמצאים בקבוצה כאן חשוב לי שתהיו מעודכנים ותדעו, אך ההודעה מופנת לסמיון העבריין ההומופוב המורשע גרפמן.

סמיון תקשיב טוב, אתה במשך שנים על גבי שנים פגעת בי, לכלכת עליי עם כל אדם אפשרי שפגשת, דיברת מאחורי הגב שלי עם כל התעשייה וניסית לשים לי רגליים בכל מקום, ויש לי את כל ההוכחות לכך ודברים שראיתי בעיניים ואף שמעתי מאינספור אנשים ללא הפסקה בשנים האחרונות.

בנוסף יש עוד אינספור דברים שעשית במטרה לפגוע בי (אלוהים יודע למה) שאם אתחיל לפרט אותם כאן אני לא אסיים את ההודעה הזאת בחיים, אבל יש והרבה – מזה שליכלכת עליי עם ארוסתי ואמא שלה ועד זה שהלכת לאלי וברי וסיפרת שקרים מטורפים שגרמו לנו לסכסוך מטורף ורק בגלל שהצגתי את האמת הם בחרו להאמין לי ולא לך – ואלי אליהו כאן בקבוצה יכול להעיד בדיוק מה אמרת לו.

אפילו ביני לבין מישל ניסת להפריד וליצור סכסוכים, נפגשתם בעזריאלי וניסית לשכנע אותו להיפרד ממני, למה? – אני לא באמת רוצה לדעת למה, כי אתה גם שקרן ואין לך אמת בלשון, אתה כמו מדוזה בלי עמוד שדרה ועקרונות, כששואלים אותך אתה מתחמק כמו ילדה עם קוקיות שאין לו ביצים להגיד את האמת.

בזמן שיצאת למסע בחירות עבדתי עבורך כמו כלב ונתתי לך כסף ממקומות שלא דרכת בהם אפילו בחיים שלך, ביקשת ממני לתת לך חצי מכל מה שאני מרוויח כדי שתוכל להתעסק בבחירות ובנוסף גם הפקתי, צילמתי וערכתי ובניתי עבורך את כל הסרטונים של הבחירות בחינם לחלוטין כי האמנתי בך והיית כמו אח שלי.

נתתי לך את כל הלב שלי ומה עשית בחזרה? ביקשת ממני להמשיך לעבוד ככה כמו חמור שמה שאני מרוויח הולך אלייך ומה שאתה מרוויח גם הולך אלייך, בגללך נכנסתי לחובות, בגלל חלומות שלך שאפילו לא הסכמת שאהיה בהם, אפילו לרשימה שלך לא הכנסת אותי, לא שבאמת אכפת לי,על הזין שלי, אבל זה רק מראה איזה אדם אתה.

והייתי שם בשבילך בהכל ואתה רק פגעת בי שוב ושוב, אל תדאג סמיון הכל רשום לא שכחתי כלום, הכל יצא החוצה, גם האנשים הנוספים שפגעת בהם, ויש הרבה, אני אספתי את כולם, ועדיין אוסף בימים אלו.

כשדניאל רייטינג אלעזר עשה את הכתבה השקרית עלינו, אתה בקבוצה הזאתי כאן דאגת שיוציאו אותנו ונשארת פה עם כולם על מנת ללכלך עלינו ולהשפיל אותנו ולהגיד כמה שאנחנו לא בסדר, וחבל שתנסה להכחיש כמו שאתה תמיד עושה כמו פחדן כי יש לי הקלטות קוליות שלך וצילומי מסך שלך.

אפילו כשהייתי בתאילנד שלחת את התחקיר השקרי אודותיי לאורי שישב לידי במטרה להכפיש אותי, לכל העולם ואשתו, וכולם הראו לי מה שלחת וכתבת, כולם, אבל בחרתי לשתוק כי הייתי חלש ופגוע.

אתה ניסית להרוג אותי, דרכת עליי עם הנעל וסובבת, ממש רצית לגמור אותי, אבל זה לא הצליח לך, בשנים האחרונות ישבתי עלייך טוב מאוד ואגרתי מידע, ובעיקר הרבה מאוד עוצמה וכוח – כי בך צריך לפגוע הכי חזק שרק אפשר שתלמד לכל החיים שלך לא לפגוע באחרים.

אני שתקתי ושתקתי, אבל אחרי מה ששמעתי וראיתי – עד כאן, נשבר לי הזין לשתוק. תקשיב טוב עכשיו, אני הולך להקדיש את כל הזמן והאנרגיה שלי בשביל לפגוע בך בכל דרך אפשרית שעומדת לרשותי.

אני רוצה שכולם ידעו כאן שאתה אדם קטן ושפל, עבריין מורשע ומלשין, אתה נרקומן שעושה סמים שאילץ אותי מאות פעמים במהלך השנים כשגרנו ביחד לרדת לקנות לך קוקאין כל יומיים כי לא רצית שהסוחר סמים יראה את הפרצוף נעילות שלך.

בקרוב אני אוציא לרשת את כל האמת עלייך בסדרת תחקירים שעשיתי, וברוך השם יש הרבה אנשים שפגעת בהם ושונאים אותך שנאת מוות. אני מאמין שאתה לא תאהב בכלל, אבל אין מה לעשות, תאכל את החרא שלך, אתה בן אדם רע ורשע שמגיע לו את כל הרע שבעולם לעצמו.

יצא לי לעקוב בקבוצה אחרי השיחות שמתנהלות כאן וראיתי איך לא פעם איימת על סניה ועוד אנשים שאתה עבריין ואתה מסוכן ולא כדי להתעסק איתך, אז קדימה בוא תעמוד מולי נראה כמה אתה עבריין, קדימה בוא אני מחכה, הינה מול כולם אני אומר, בוא יא עבריין, תביא כלי ובוא, תגיד לי רק מתי ואני טס אלייך כמו קסאם.

אמרת לאורן חזן בזמנו "אתה מתבלבל בבן אדם תיזהר" ועוד כל מיני משפטים של איומים, אז אני מעדכן אותך שאני לא יובל, לא מבולבל, ולא מתבלבל, אני מדבר אלייך סמיון.

ואני אומר לך שאם אתה לא תבוא אליי, אני אבוא אלייך, אני אמצא אותך בכל חור שתהיה ותתחבא, ואני אסביר לך ביפה או בטוב, מה זה לנסות לדרוך עליי.

הזוי שגיא לרר ואדם שפיר בכלל נותנים לך במה מלכתחילה בתוכנית "הצינור" ותעשו לי טובה אל תגידו לי "הוא לא איתנו" כל עוד לא יצא מכם הודעה רשמית לתקשורת מבחינתי וגם מבחינת הציבור הוא עדיין שם, היחיד אצלכם שאפשר לקרוא לו עיתונאי אמיתי זה אמיר שואן שבאמת מחפש אמת ולא רייטינג.

סמיון כשאתה עבריין מורשע שעשה הונאות במיליונים והורשע על כך ואפילו הודה ועוד אשכרה אומר בשידור חי בצינור "אני עבריין ואני גאה בזה, תבדוק עבר פלילי שלי" ועוד ממשיך ומאיים על מרואיין, מי אתה חושב שאתה?

הזוי גם שלא שומעים את התגובה שלך על החברה המפוקפקת שאתה שותף בה, למה לא קוראים לך לאולפן לתת תשובות? תאמין לי הצביעות חוגגת, או שאולי אתה לא מביא מפסיק רייטינג, כי ידוע כבר לכולנו מה מניע אותם ומי האלוהים שלהם.

תגיד שאלה לי אלייך, איך זה מסתדר כל הדיבור הזה והאיומים האלה עם התעודת שוטר שלך? תחליט או שאתה שוטר או שאתה עבריין, אתה יודע מי האנשים שקופצים מצד לצד בעולמות האלה? מלשינים וזונות.

אני אומר לך מעכשיו אני מת איתך ביחד, אני אשפיל אותך ואפגע בך וארדוף אותך בגלוי ובסמוי, ביום ובלילה. ואני גם אעדכן כאן בקבוצה שכולם ידעו ובעיקר יראו איזה עבריין מסוכן אתה, אנחנו נראה מי יותר מסוכן בנינו ומי יותר משוגע ומי יותר מטורף ומי לא רואה בעיניים בנינו, ומי יתאבד על מי.

שיהיה לנו בהצלחה, אנחנו מתחילים. קדימה בוא נראה כמה אתה עבריין יאללה, כי אני לא מתכוון לרחם עליך – גם אלוהים לא יעצור אותי אני מבטיח לך.

אתה תשלם על מה שעשית לי – בבריאות, בנפש, ובכסף (ולא שבע שקל)

נ.ב  ולדימיר פוטין רוצח ילדים ונשים, אמריקה מתנהגת לתפארת מדינת ישראל וצריך לפרק את ההסתדרות וגם את התאגיד וגם אותך סמיון יא עבריין מסוכן.

סליחה מחברי הקבוצה שאתם צריכים לראות ולהיחשף לזה, אך אני מקווה שאתם מבינים אותי והייתי חייב לשתף אתכם ולחשוף בפניכם מה האדם הרשע הזה עשה לי בחיים ואיך הוא לי הרס אותם, איך הוא דאג לדרוך עליי במקום הכי קשה שהייתי בו בחיים בלי רחמים ואת פרצופו האמיתי, וכמו שכבר דיברתי עם רובכם בפרטי – אתם לא מופתעים.

 

דים אמור: 7:21 כן ראיתי את ההודעה שלך בקבוצה. אז בעצם בתקופה של הבחירות אתה עבדת, עשית עריכות וידאו וצילמת! אני קיבלת הרבה עדויות מאנשים שהם עבדו בבחירות אצל סמיון והוא לא שילמו להם כסף! גם לך הוא לא שילם כסף על העריכות, צילום וכו'? הרי זה הרבה כסף, היום זה לא זול!

דניס צ'רקוב: 7:44 הוא לא שילם לי שקל. אני זה שהייתי מביא לו כספים והייתי כמו פראייר עובד, עבדתי בשבילו כי ראיתי חבר שלי, השותף שלי לדירה, השותף שלי לחיים, סמכתי עליו ונתתי לו את כל כולי, אני ממש עבדתי בשבילו חצי שנה, הייתי מתחלק איתו בפרנסה שלי רק בשביל שהוא יצליח והוא "דרך עלי".

דים אמור: 8:18 אתה מכיר אותו תקופה, כאשר גרתם ביחד הוא גם לא שילם על שכר הדירה? כשאתם גרתם ביחד הוא שילם ארנונה, מים חשמל וכו'?

דניס צ'רקוב: 8:32 זה הוא כן שילם, אבל הוא עדיין חייב הרבה לאנשים.

דים אמור: 8:42 למה הוא חייב, אדם שעובד בצינור, לפחות כך הוא מפרסם בפייסבוק שלו.

דניס צ'רקוב: 8:46 אני יודע שהוא עובד בצינור בהתנדבות, הוא שם רק בגלל האינטרס האישי שלו, אני לא יודע על מה הוא חייב כספים, זה דבר ראשון. דבר שני, עשו עליו עכשיו תחקיר ב-"כאן 11", אני לא נכנס לזה האם התחקיר אמיתי או לא, זה לא מעניין אותי. למה הצינור, גיא לרר ואדם שפיר התחננו אלי: "בואו בבקשה ותגידו את האמת שלכם, תתנו תשובות (כאשר היה מדובר על התחקיר אשר פורסם נגדנו ב-"כאן 11")", ועכשיו את אותו הערוץ ואותו הכתב עשה תחקיר על סמיון גרפמן, למה הוא לא מגיע לתת תשובות לצינור? למה מעלימים אותו למה הוא נעלם מהתוכנית? למה? זה הדבר היחיד שאני רוצה לדעת? למה? איפה גיא לרר לפני הצדק, איפה הם?

דים אמור: 9:49 אז בעצם יש לך גם כעס על גיא לרר?

דניס צ'רקוב: 9:54 אני לא יודע אם לקרוא לזה כעס, זה פשוט אדם ש"דפק אותי" בכל מקום, "שם לי רגליים" בכל מקום.

דים אמור: 10:01 אתה מדבר על גיא או על סמיון?

דניס צ'רקוב: 10:04 אני מדבר על סמיון. הוא רצה לפגוע בי בזמן שאני לא עשיתי לו שום דבר רע, רק ניסה לדרך עלי ולפגוע בי, יש לי מוקלט שהוא אומר את זה.

דים אמור: 10:26 אם אנו מנתחים את זה קצת וחוזרים אחורה יש מצב שביקשת ממנו כסף או החזר כספי ואז כל התחקירי פתאום נולדו, יש קשר?

דניס צ'רקוב: 10:35 סמיון גרפמן איים גם על מישל (לדעתי יש לו את זה בשיחה מוקלטת, שהוא מאיים גם יעשה נגדו תחקיר בצינור), סמיון משתמש בצינור ככלי, אני יודע שהוא מציעה לאנשים למכור אייטמים בצינור (להכניס אייטמים שיווקיים), אני יודע שהוא בא לכמה אנשים ואמר להם שהצינור זה כמו תוכנית שלו. ואם אתה תתעסק עם סמיון הוא ידאג לפרסם תחקיר בצינור, הוא אדם נצלן, הוא אוהב לפגוע בחלש, אם יש לו כוח הוא חושב שהוא אלוהים.

דים אמור: 11:27 אז לא היה בינכם משהו שאפשר לראות נקמה, אני אגיד לך שאני מאוד אהבתי את הצינור שהיית שם, פינה על להציל בעלי חיים, ופתאום הם נגדכם… אחרי שראיתי שאין הוגנות הפסקתי לעקוב. אבל באותה תקופה שעשו נגדכם כתבה בצינור, לא היה איזה סכסוך עם סמיון? זה לא היה קשור אליו?

דניס צ'רקוב: 12:03 דעתי האישית זה היה מאוד קשור אליו, סמיון איים במישל ואמר לו שנעשה עליך עוד תחקיר, סמיון לא פעל מתוך העובדות, הוא פעל נטו מנקמנות, בגלל שהוא "סמרטוט רצפה", זה בן אדם מניאק, שרמוטה יבן אלף זונה! אני לא ידע למה הוא עשת זה אבל הוא ישלם על זה בגדול.

דים אמור: 12:37 אני קיבלתי המון תמונות של משחקים בקזינו וסמים – אתה ראיתה את זה? או שזה היה מאוד מוסתר?

דניס צ'רקוב: 12:52 הוא היה מבקש ממני לקנות לו קוקאין כי הוא לא רצה להיפגש עם שוכר סמים הוא היה מבקש ממני לרדת למטה ולקנות לו קוקאין, במשך של שנתיים היה משתמש קבוע בסמים, גם בעצמה השבוע.

פעם הינו בקזינו בבטומי הוא שרף שם את כל הכסף שלו שם, בתקופה שהייתי לידו הוא היה מכור לסמים, תחת השפעת סים תמיד.

דים אמור: 13:23 אתה לא חושב שכל החובות שלו זה בגלל הקזינו?

דניס צ'רקוב: 13:27 אני לא יודע למה יש לו חובות, אני מאחל לו להישאר בחובות כל חייו.

דים אמור: 13:32 מה עם היהדות שלו? מה אתה חושב? הוא מעלה תמונות עם התפילין, שהוא בבית כנסת כזה או אחר!

דניס צ'רקוב: 13:41 אני חושב, זאת דעתי האישית, הכל פייק אחד גדול, סמיון הוא אדם שאין לו עמוד שדרה ואין לו מילה, הוא כל פעם נצמד למה שהקהל רוצה לראות, מה שהקהל אוהב כמו שהוא קפץ בין רוסיה לאוקראינה, מהתחלה הוא נגד אוקראינה, ראה שזה לא תופס, פתאום הוא בוכה בצינור אמר שם שצריך לאוקראינה לעזור, הוא פייק. מה שהקהל רוצה לראות הוא יעשה. הוא מניח תפילין הבנאדם כמה שידוע לי הוא אפילו לא יהודי.

דים אמור: 14:27 איך אתה יודע? מה זאת אומרת?

דניס צ'רקוב: 14:29 כי אני גרתי איתו 4 שנים באותו בית, לפי מה שראיתי.

דים אמור: 14:39 מה ראית? שהוא לא שומר כשרות? מה ראית?

דניס צ'רקוב: 14:41 הוא לא שומרת כשרות, הוא נגד הדת בהרבה דברים, מה שידוע לי ומה שאני הבנתי שהוא לא יהודי בכלל, הדת לא העניין אותו לעולם, פתאום הוא מניח תפילין. תשמע האם הוא רוצה להניח תפילין שיעשה מה שבא לו, לא מעניין אותי מה הוא עושה בבית שלו. אבל לדעתי הכל בלופ אחד גדול.

דים אמור: 15:09 כאשר גרתם ביחד הוא שיתף אותך מה הוא עשה ברוסיה, כל הטיסות לרוסיה? כל הפוסטים שברוסיה מאוד יפה.

דניס צ'רקוב: 15:22 כפי ידוע לי היה לו איזה עסק של אייפונים הוא היה מתקן אותם ומכר אותם כאילו חדשים הוא ואיזה חבר שלו היו עושים את זה, איזה קומבינה כזאת, אבל זה מה שהוא עשה שם.

דים אמור: 15:45 אבל חוץ מי זה, כל הפרופגנדה הזאת שברוסיה מצב מושלם ומצב הכלכלי טוב. פותח שם דגל ישראל בכל פינה. הנבת למה הוא עושה את זה? הוא שיתף אות מדוע יש לו אהבה מסויימת לרוסיה או שלא?

דניס צ'רקוב: 16:04 אין לי מושג, זה אין לי מושג כל הדבר הזה לרוסיה.

דים אמור: 16:20 הבחירות שהיו פה, על חשבון מי? כי אתה יודע להקים מפלגה זה מלא כסף? אי אפשר להתבסס על זה שהוא לא ישלם לאנשים. מאיפה יש לו כך כך הרבה כסף?

דניס צ'רקוב: 16:30 אני יודע שיש לו הרבה חובות. לא ידעה מאיפה יש לו כסף.

דים אמור: 16:47 בקשר לחברות, אם הייתה פוגש אותו היום ברחוב מה היית אומר לו?

דניס צ'רקוב: 16:50 הייתי נותן לו 2 סטירות לפנים.

דים אמור: 16:53 מממ, אוקי… זה המסר?

דניס צ'רקוב: 17:02 כן, אני אומר לך את האמת, אני מדבר מהלב.

דים אמור: 17: 14 בסדר גמור, תודה רבה לך.


  • ראיון על מישל טרוני:

דים אמור: 0:00 שלום, ערב טוב.

מישל טרוני: 0:07 ערב מצוין.

דים אמור: 0:09 מה שלומך?

מישל טרוני: 0:11 ברוך השם. מה שלומך?

דים אמור: 0:13 בסדר. תשתע אני עכשיו עובד על התחקיר מממ, על סמיון גרפמן. יש לי כמה שאלות, אם אתה פנוי לדבר.

מישל טרוני: 0:15 פנוי לגמרי.

דים אמור: 0:17 אוקי. אני הבנתי מתוך הרשתות החברתיות, תמונות ביחד, סרטוני וידאו שהייתם פעם חברים? או לא הייתם חברים? מה הקשר שלך לסמיון?

מישל טרוני: 0:36 חברים? אני אספר את זה מהצד שלי. את סמיון אני הכרתי בגלל הסרטונים ברשת, אני הייתי עושה וגם הוא היה עושה. דנים הכיר בינינו. הוא היה חבר ושותף של דניס מאשר חבר שלי, אני לא יכול להגיד שהייתי חבר שלו. רק עבודה ביחד לא כזה חבר.

דים אמור: 1:36 אז לא הייתם חברים, אוקי.

מישל טרוני: 1:44 שאני לא אחרטט בראיון הזה, היינו סוג של חברים, בוא נגיד ככה. לא היינו חברים באמת.

דים אמור: 1:54 יש דברים טובים שאתה יכול לומר על סמיון?

מישל טרוני: 1:59 לא. לא הייתי מחובר לראש שלו ולדעות שלו, לא אהבתי את העקיצות שלו. פחות התחברתי אליו.

דים אמור: 2:37 כשהוא היה רץ לבחירות, עזרת לו? הוא הקים מפלגה, רצה להיות ראש הממשלה! עזרת לו? כי הבנתי מדניס ומעוד אנשים שהם עזרו והוא לא שילם להם כספים.

מישל טרוני: 2:40 אני רואה שעשית עליו תחקיר של החיים.

אני באופן אישי לא עזרתי לו בבחירות, בחיים לא הייתי עוזר לו בבחירות. לדעתי הוא לא מנהיג. סמיון מהר מאוד מחליף את הדעה שלו, הוא משנה את הדעה שלו בצורה קיצונית, לדוגמא בקטע של החרדים, מה שראינו עם אורן חזן :"אם אני אהיה בממשלה לא יהיה פה חרדי אחד במדינה, לא יהיה דתי אחד במדינה", ודקה אחרי זה (שהוא ראה מה שעושים לו ברשת) אתחיל להיות כמעט רב. הוא התחיל להצטלם עם רבנים, הוא הבין את העוצמה שיש בדתיים.

דוגמה השניה, מלחמה בין רוסיה לאוקראינה פעם אחת הוא אומר שפוטין צודק והוא היה מלכלך על אמקירה כי הוא ישבת שם בכלא הפדרלי, ואז הוא ראה שאנשים אוהבים את אוקראינה אז הוא התחיל לבכות באולפן, אבל מאחורי הקלעם הוא בכל מקרה דבר נגד אוקראינה.

דבר שלישי הוא הולך ורוקד במצעד הגאווה אבל ביום אחד הוא היה שיכור באיזה מקום הוא דיבר לא יפה.

מדובר על הסרטון שהוא היה באגודת הסטודנטים וכנראה הוא שתה שם יותר מדי (הבנאדם הזה שותה והוא אוהב לשתות, מה שאני יודע) ואז הוא אמר מה הוא באמת חושב על להט"בים. כולם כעסו עליו.

עוד דוגמה שהוא ירד על דניס ועלי כאשר דניאל אלעזר, כאשר מחפשים על דניאל אלעזר רואים שהוא תת רמה, גם כאשר אנו זכינו בבית המשפט הוא עדיין ממשיך עם נרטיב שלו,  ואז סמיון חיזק את דניאל אלעזר ושלח את התחקיר לכל מקום, שלח הודעות לכל החברים שלו.

יום אחד סמיון התקשר אלי ומאיים עלי, שאם אני לא אשתתף בתוכנית הצינור, הוא איים עלי שאעשה עוד תחקיר.

דים אמור: 8:09 מה זאת אומרת איים?

מישל טרוני: 8:10 הוא איים עלי, באופן אישי, ולא רק עלי מסתבר שגם על אחרים. כל פעם התקשר אלי כשהיה שיכור או לא יודע מה, ואמר לי אם לא תעשה ככה וככה ולא תגיד ככה וככה אני אפרסם עליך עוד תחקיר בצינור.

פעם אחד הוא התקשר אלי בזום ואמר: "אתם לא מתביישים אתם גנבתם כספים מאנשים מסכנים". ארתי לו איזה פרצוף יש לך יבן זונה, הכל זה לא נכון, יא חתיכת שרמוטה, קודם כל זה לא נכון יבן זונה. אתה אדם האחרון שצריך לדבר איתי על זה, בטח לא בצורה כזאת.

אבל שאותו כתב עשה עליו את התחקיר אז מה הוא אמר, כולנו יודעים שזה הכתב הזה לא יודע מה הוא עושה. נתונים של "כאן 11" לא נכונים וכו'.

דים אמור: 9:33 אני נדבר לדבר לגבי הדת של סמיון. היום הוא אדם מתחזק ומניח תפילין. שומר שבת.

מישל טרוני: 9:37 תעצור רגע, כי אני מתחיל להתעצבן.

אני מכיר אותו, הוא לא מתחזק, אני מכיר אותו. אני לא יודע האם הוא עשה ברית מילה בשנים האחרונות ונהיה יהודי, מה אני יודע בתקופה שאני הייתי איתו, סמיון לא יהיה עם ברית ולא היה יהודי. פתאום עכשיו הוא נהיה יהודי וצדיק!

דים אמור: 10:07 איך אתה יודע שהוא לא היה לו ברית מילה? גם היום דיברתי עם דניס, גם דניס אמר לי שסמיון בכלל לא יהודי.

מישל טרוני: 10:09 אני הייתי אצל סמיון בבית, הייתי בחו"ל איתו, היינו צמודים אחד לשני, היינו בבית מלון ביחד, מתקלחים, בריכה, עניינים, דברים, מה זה בושה להגיד שראיתי זין של חבר שלי, משתינים ביחד, מה אי אפשר להגיד את זה!?! מה הבעיה? אנו גברים אנו לא מתביישים אחד על יד השני. בכל לא אכפת לי האם אתה יהודי או לא יהודי כל אחד בדת שלו, נוצרי מוסלמי, תהיה מי שאתה.

דים אמור: 11:05 שהיית בחו"ל איתו, ראית שיש לו אהבה לסמים ואלכוהול? ראית? או שזה רק שמועות?

מישל טרוני: 11:18 הוא כן עשה סמים, כן ראיתי שהוא עושה סמים. יש הרבה שעושים.

דים אמור: 12:16 מה אתה חושב שקורה עם "הצינור"? סמיון כותב שהוא עובד בצינור. למה אותו גיא ואותו אדם עכשיו לא מראיינים את סמיון?

מישל טרוני: 12:57 הצינור עשו לי "כיפה אדומה", אדם שפיר אמר לי תבוא לתוכנית נדבר על מה שהיה לך ומה שעשו לך. הגעתי לתוכנית, התחילו לשאול אותי על מספרים שלא קשורים לכלום, בדיוק ההפך מה שדיברו איתי, אמרו לי תבוא בלי עו"ד, הם אמרו לי אתה בתוכנית "הבית", בדיוק עשו לי לינץ'. אמרתי לכולם שאני אהיה בצינור, כל הלקוחות שלי באו להסתכל בתוכנית, ואז שמו לי סכין בגב.

אמרתי לדניס, אנו נתמודד עם הכל אנו אנשים חזקים, אני לא כעסתי עליהם. מתי כעסתי עליהם? שסמיון היה בתחקיר "כאן 11" והם לא פרסמו כלום, ועכשיו אני לא אשתוק. כאשר אני יצאתי תקין במשטרה ובבית המשפט אתם לא אומרים לי "סליחה". ואתם לא עושים לו את אותו הדבר? עכשיו יש לי בעיה אתכם גיא ואדם.

נפגשנו עם גיא ועם אדם (נכון להיום מה שיהיה בני לבן גיא נשאר כרגע בצד) – אם לא יהיה פה צדק, אני עם אדם וגיא אלחם בכל מחיר.

ראיתי שאין פה אמת, סמיון חבר הפאנל קבוע, שמאיים על האנשים (אם הוא חייב כסף לאנשים הם מפחדים לדבר איתו, כי הוא מאיים שיעשה נגדם תחקירי או כתבות בצינור), אולי בעיניי אחרים הוא אדם עם כוח, בעיני הוא סמרטוט רצפה, ילד כאפות, ככה אני רואה את סמיון. דים אני לא מפחד מאף אחד. אני רק מפחד לאכזב את בורא עולם.

דים אמור: 20:40 בוא נחשוב שעכשיו מתקשר אליך סמיון מה היית אומר לו?

מישל טרוני: 20:54 אחרי שדיברתי עם סמיון, סמיון שלח לי הודעה, כתב "מישל אני אוהב אותך", מה אתה אוהב אותי? אמרתי לו, "תגיד אתה מטומטם"? גיליתי שהוא צבוע ומלכלך עלי. התקשרתי אליו ואמרתי לו, סמיון היקר אם יש לך מה להגיד תתקשר אל תשלח לי הודעות, ואז אמרתי כל מה שאני חושב במשך של 3 דקות, 3 דקות של קללות על קללות.

דים אמור: 23:56 למה הוא שלח חומר שלילי עליכם לבלוגרים אחרים?

מישל טרוני: 24:36 חשבתי על זה בלי הפסקה, בן אדם הזה קנאי והוא חרא של בן אדם. אני התעצבנתי שהצינור לא דרשו ממנו תשובות, כאשר התפרסם עליו תחקיר ב"כאן 11".


בראיון מישל טרוני ודניס צ'רקוב דיברנו על התחקיר אשר פרסם כתב חדשות ,כאן 11, דניאל אלעזר ("כאן 11"), כל טענות אשר עלו בתחקיר נבדקו לעומק עומקים ע"י משטרת ישראל, החוקרים לא מצאו דבר, ועל כן תיק נסגר.

• מוסר כפול של גיא לרר ואדם שפיר:

בתאריך ה-29.06.21 – בחדשות הערב (כאן 11) פורסם תחקיר עליו דיברנו, באותו התאריך (בשעה 21:27) אדם שפיר (עורך ראשי של תכנית "הצינור") שלח מסרון לדניס צ'רקוב וכתב: "חייב להגיד שנראה בדיחה, הם לא הביאו שם כלום".

אבל שידור גיא לרר בחר להקטין את צ'רקוב וטרוני, לרר טען בשידור חיי: "אתם תצטרכו לענות על השאלות, על השאולות קשות" וזה טיפה שונה מהמסרון אשר אדם שלח לדניס.

אין שום בעיה לשאול שאלות קשות, חובה לשאל שאלות קשות – זה התפקיד של התקשורת! אך לפני זה צריך לאפשר לבני אדם להגיע מוכנים לאולפן אולי עם עו"ד, או רואה חשבון.

מישל ודניס טוענים שדאז לא הזמינו אותם לתכנית "הצינור" לדבר על המספרים המדויקים.

גם מנכ"ל "הצינור" אינו יודע את המספרים המדויקים של החברה, כמו: עלות הלידים, עלות הקמפיין, הוצאת החברה, כניסות לאתר וכו'.

מנכ"ל "הצינור" כנראה לא יודע מי זה סמיון גרפמן! למעשה, איש אשר לא אוהב הומיים, שונא דתיים, ולא משלם משכורות, משפיל נשים, משכנע נערה "למכור את הבתולים", הורשע בארה"ב ואסיר לשעבר, לאדם כזה גיא לברר נותן במה ושידורים .

עוד עובדה מעניינת, בתאריך ה-29.06.2021  עובד "הצינור" סמיון גרפמן, בשעות הצהריים שלח הודעות לאנשים ומסר, מסר כך:

"הם גנבו כל כך הרבה כסף, הכי טוב אם הם ילכו לכלא…. מישל מנכ"ל ומורשה החתימה, הם משכו משכורת כל אחד איזה 2 מיליון השנה?… בוא נראה תחקיר היום" (את ההודעות המוקלטות קיבלנו מדניס צ'רקוב ).

וכך ניתן לטעון שכבר בשעת הצהריים (12:27) ב-29.06 עובד "הצינור" גיבש דעה והיה בטוח שמישל ודניס גנבים, וזאת מבלי לצפות במסמכים ובתחקיר אשר היה אמור להתפרסם בשעה 20:00, בחדשות כאן 11.

בשיחה הזאת סמיון שלח את ההודעות המוקלטת אשר חשפנו.

גיא לרר ואדם שפיר עשו למישל ולדניס "כיתה אדומה" ולינצ' פומבי" (12:57 בראיון – לצפיה לחץ כאן), מוסר מישל בראיון!

כשתחקיר פורסם בכאן 11, סמיון גרפמן  שמח וחגג.

סמיון לא לקח בחשבון שלגיא ולאדם אין סנטימנטים, מדובר באנשי רייטינג, תורו של גרפמן טרם הגיע, הם  מחכים לרגע הנכון, כדי להפתיע (הנחש לא זז לפני ההתקפה, ואז תוקף באופן פתאומי, לאחר מכן אוכל את הקורבן)!

מישל טרוני ודניס צ'רקוב רק מס' פעמים היו אורחים באולפן של "הצינור", יחד עם זאת נחקרו ע"י גיא לרר (ללא רחמים)!

למעשה סמיון גרפמן הוא עובד בצינור, מעניין מה אדם וגיא יעשו לסמיון? מתי המשפט הפומבי של גרפמן? סמיון כבר קיבל הזמנה לדיון של בית "הצינור"? הרי צדק לפני הכל!


תגובות:

סמיון גרפמן, דניאל דודזון, גיא לרר, אדם שפיר, "מיינדשיפט", "הצינור" – אינם טרחו להגיב, למרות שהפניות נשלחו לפני זמן רב.

משרד הכלכלה קיבלו את פנייתנו, תגובה אמורה להתקבל כ-30 יום, כאשר הדברים יבדקו לעומק (במועד קבלת תגובה מטעם משרד הכלכלה נפרסים אותה).

בכבוד רב, אנו שוב פונים לפריבילגים ולברנז'ה, כאשר נקבל את תגובתכם נפרסם אותה.


• יש לכם עדות בנושא או סיפור?

מייל ‫info.dimamor@gmail.com‬ 


בתאריך 16.04.2023 התקבלה תגובה מטעם דניאל דודזון:

"שלום דים. אני שולח לך לינק לסרטון תגובה שעשינו בעקבות הכתבה.
כעיתונאי, אני מקווה שהבחנת בנראטיב המעליב שהיה בכתבה ומקווה שתמצא נקודת מבט אחרת על התנהלות החברה (מצורף קישור)".

נציין שעבור ששלחנו מספר שאלות לדניאל דודזון, אך הוא בחר להגיב באופן חלקי.

הפניה אשר נשלחה למר דודזון מטעם 'מעקב' – לחץ כאן.

מאמרים נוספים