הצביעות של אורי רשטיק מנכ"ל שח"ם לשעבר. רשטיק, לואל וזקהיים תמכו בביה"ס "יורם לוינשטיין" למרות ההטרדות המיניות!  

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רשטיק, גיא לואל ואסתי זקהיים תמכו בביה"ס "יורם לוינשטיין" למרות ההטרדות המיניות!

דים אמור || 09.09.2023

בבית המשפט המחוזי (ירושלים, תיק 56880-09-22) דים אמור פגש את אורי רשטיק מנכ"ל שח"ם (*) לשעבר (כעת מנכ"ל השני בח' "אשכולות" (**)), אורי רשטיק לא ציפה לשאלות קשות על עברו, ולכן רעד, גמגם ונכנס לפאניקה, במקום לענות לשאלת איים בתביעת דיבה.

(*) שח"ם – ארגון השחקנים בישראל – קרא תחקיר (לחץ כאן)

(**) אשכולות חברת התמלוגים, בית המשפט קבע שחברה חייבת להיות חל"צ ואינה שקופה, בנוסף ציין השופט: "עולה חשש אינהרנטי לשימוש בלתי ראוי בכספי ציבור" – קרא עוד.

דים אמור שאל את רשטיק:

בגלל זה כאשר תלמידי יורם לוינשטיין התלוננו על הטרדות מיניות תמכת ביורם ובבית הספר שלו?

אורי רשטיק: מה?

דים אמור: המשכת לפרסם אותו!

אורי רשטיק: מה אמרת עכשיו?

דים אמור: בגלל זה כאשר תלמידי יורם לוינשטיין התלוננו על הטרדות מיניות המשכת לתמוך ביורם ובבית הספר שלו? כתבות לא ראית? תחקירים לא ראית?

אורי רשטיק: אני אתבע אותך לשון הרע.

אורי רשטיק אדם צבוע ודו פרצופי, כאשר מצלמות "כאן 11" נגד יורם לוינשטיין אז רשטיק פתאום נזכר שהיו תלמידים שסבלו ותלונות, אבל ב-2019 כאשר התקבלו תלונות על הטרדות מיניות בבית הספר את אותו מר רשטיק כמנכ"ל "שח"ם" המשיך לפרסם את בית הספר למשחק של יורם לוינשטיין באתר ארגון "שח"ם".

למעשה רשטיק מצהיר בפני הציבור שידע על ההטרדות המיניות בבית הספר למשחק יורם לוינשטיין, אך המשיך לפרסם אותו!

יש לציין ולומר שהתמיכה נעשתה גם כן בזכות ועד "שח"ם", דאז יו"ר גב' אסתי זקהיים וסגנה מר גיא לואל.

בכללי "שח"ם" זה ארגון ששייך לחונטת אמנים בעלי אינטרסים, דאז וגם היום.

בסופו של דבר מדובר בארגון שח"ם אשר קיים גם כן על חשבון הציבור, וארגון כמו כינה רק מוצץ את כספי הציבור מהמדינה וכאשר קיבל תלונה על בית ספר יורם לוינשטיין המשיך לפרסם אותו.

גם כאשר ארגון "שח"ם" מקבל תמיכה מהמדינה הוא בעצמו עושה עבירות שונות, בביקורת עומק של רשם עמותות (משרד המשפטים) ניתן לראות את העבירות של "שח"ם" – קרא עוד.

תלמידי יורם לוינשטיין חשבו, כאשר הם התלוננו ל"שח"ם" – הארגון אמור לעשות ביקורת, בירור וכו'- אך דבר לא נעשה.

בוא נחשוב שבבית של אדם עני ממוצא מזרחי, אתיופי או רוסי היו מוצאים גופה של בחורה צעירה, סביר להניח שגבר ממוצא אשר פירטתי היה משלם פיצוי כספי די גבוהה וגם כן היה נכנס לבית סוהר לעשור מדהים (דעתי האישית).

קרא את הכתבה – לחץ כאן

אם יורם לוינשטיין לא היה עושה את המסיבות בביתו – חן בר-אל (ז"ל) הייתה בחיים, לצורך העניין החיים של מר יורם ממשיכים וחן בר-אל (ז"ל) קבורה באדם ואנו לא יודעים מה היה בלילה ההוא!

לא תאמינו אך לאחר המוות של חן בר-אל (ז"ל) המדינה לא עשתה שום ביקור ובירור בביה"ס (משמעותי), ההפך בית הספר המשיך לקבל תמיכה ממשלתית, מדי שנה תמיכה הכספית רק גודלת (משלמי מיסים משלמים ומשלמים, ויורם חוגג איך שאומרים) משרד התרבות ועיריית ת"א מעבירים לבית הספר יורם לוינשטיין את כספי הציבור באופן סדרתי וקבוע.

הרשימה של בתי הספר למשחק באתר "שח"ם", כביכול פיקוח של "שח"ם" – לא שווה דבר! הכל אינטרסים של החונטה! 

מצרף עבורכם  מידע על בתי הספר למשחק, עבירות, השפלות, זלזול, שכר לא כדין של מנהלי בתי הספר, ניצול תלמידים ומה לא – "שח"ם" שותקים, אך יודעים שהבעיה קיימת, ושוב לא עושים דבר! – קרא תחקיר מיוחד.

החל מ-01.11.2023 ארגון השחקנים 'המגן' יתחיל פעילות מול בתי הספר למשחק, עקב הפעילות מנהלי בתי הספר ירצו לעשות שינויים מהותיים (טוב שלשחקנים יש ארגון 'המגן' לחץ כאן).

כמה עוד תלמידים אמורים למות בבית הפרטי של יורם, לכמה עוד תלמידים הוא צריך להרוס את החיים כדי שהמדינה ורשויות סוף סוף יתחילו לפקח על כספי הציבור, ויעשו בירור רציני בבית הספר – כדי לגרום ליורם לכבד את תלמידיו.
את ארגון 'המגן' – יורם לוינשטיין מפחד להכניס לבית הספר, הרי ידוע לכם מדוע!

עד שאנשים כמו אורי רשטיק יעבדו בארגונים שונים סדר לא יהיה! ביכולות של רשטיק היה כוח לעשות שינוי בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין, אבל שום דבר לא נעשה (עצוב שב-2019 לא היה את ארגון 'המגן')!

מאמרים נוספים