משתינים מהמקפצה: כך מאקו רוכבים על אייטמים של אחרים. "סמיון גרפמן אנס אותי פעמיים, סיפרה כריסטינה סומורוקוב למעקב" – MAKO "חגגו" על סיפורנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בתאריך ה-04.05.2023 פרסמנו סיפור של כריסטינה: "סמיון גרפמן אנס אותי פעמיים, הוא אהב לשתות את השתן שלי, השפיל ואיים עלי, נסיתי להתאבד בגללו, המקום שלו בכלא" קרא עוד.

מערכת מעקב || 26.01.2024

על האייטם שלנו מאקו "חגגו" ופרסמו כתבה "הייתי כמו השפחה שלו" (כתבת ליאור שלו), בכתבתה ליאור שלו מסרה לציבור הרחב שכתבנו דים אמור הקליט את כריסטינה סומורוקוב "ללא אישורה, ללא ידיעתה".

לא רק שמאקו רכבו על אייטם שלנו הם גם כן החליטו לזלזל בעבודתו, נכון לציין שגב' כריסטינה סומורוקוב ידע טוב מאוד שאנו מראיינים אותה, כמו כן ניתן לשמוע את זה בהקלטה, בנוסף סומורוקוב מספרה דברים ברצון טוב ורוח טובה – לחץ כאן להקלטה.

ליאור שלו אינה הסתפקה באמירות קטנות, היא המשיכה להשפיל את אתרנו, כתבה כך:

"סומורוקוב מצאה את עצמה מופיעה בשמה ובפניה בפרסום באתר בשם "מעקב". היא הוזכרה שם במסגרת מריבה שמתנהלת בין גרפמן לבין מי שהיו עד לאחרונה חבריו ושותפיו לפעילות ברשתות החברתיות, כוכבי הרשת מישל טרוני ודניס צ'רקוב, שהיה בעבר גם שותפו לדירה של גרפמן. "בערב, לפני שהלכתי לישון, קיבלתי מקרובת משפחה לינק לסרטון שדניס צ'רקוב העלה לפייסבוק עם הכותרת 'קבלו הצצה לעדות מצמררת שנחשפנו אליה במסגרת התחקיר העיתונאי שלנו אודות סמיון גרפמן'", מספרת סומורוקוב השבוע. "הסרטון הוביל לכתבה באתר 'מעקב' עם הקלטה שבה אני מספרת על האירועים הכי אישיים שקרו לי עם סמיון, וגם על פגיעות מיניות שלו בי. אני כועסת על עצמי שדיברתי, הייתי תמימה. לא ידעתי שאני מוקלטת ובטח לא חשבתי שיפרסמו את זה" ".

בשיחה דים אמור מסר לסומורוקוב שהוא עיתונאי, ולכן ביקש לספר כמה דברים על סמיון גרפמן, סיפר לה על התחקיר אשר פורסם על גרפמן (קרא את התחקיר – לחץ כאן), ציטוט: "עכשיו את מדברת עם עיתונאי זה כבר הגיע לתקשורת".

לתמלול הראיון לחץ כאן

דים אמור מסר לכתבת ליאור שלו ולמערכת 'מאקו':

"אתר מאקו ממשיך להתנהל בצורה לא אתית ולפרסם דברים, על אף שהוכח בעבר כי הדברים שפורסמו הינם מופרכים. גם הפעם, מדובר בראיון שהתנהל והוקלט באופן גלוי, כל אשר נכתב בו הינו ציטוט מדויק ולראיה – אף הוגשה למשטרה תלונה על אונס במקרה שתואר בראיון".


קרדיט: בכתבה מופיע לוגו של "מאקו" וצילום מסך אתר "מאקו".

מאמרים נוספים